ଆଇପିଏଲରୁ ଫେରି ରୋଷେଇ କରୁଛନ୍ତି

ଆଇପିଏଲରୁ ଫେରି ରୋଷେଇ କରୁଛନ୍ତି
ଆଇପିଏଲରୁ ଫେରି ରୋଷେଇ କରୁଛନ୍ତି

ଇଣ୍ଡିୟନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ର ୧୪ତମ ସଂସ୍କରଣ ହୋଇଗଲା ସ୍ଥଗିତ । କିଛି ଟିମ୍‌ର ସଦସ୍ୟଙ୍କ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଆସିବା ପରେ ବିସିସିଆଇ ଚଳିତ ଆଇପିଏଲକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଏହି ଲିଗ୍ ସ୍ଥଗିତ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୯ଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ୩୧ଟି ଖେଳା ଯିବା ପାଇଁ ବାକି ରହିଥିଲା । ଆଇପିଏଲ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳୀ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଦର୍ଶକମାନେ ଆଇପିଏଲ ନ ଦେଖିପାରିବାରୁ ନିରାଶ ତ ଅଛନ୍ତି । ହେଲେ ଅନ୍ୟପଟେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଖେଳାଳୀ ଆଇପିଏଲରୁ ଫେରିବା ପରେ ଘରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି । ତା ଉପରେ ବି ନଜର ରଖିଛନ୍ତି । ଖେଳାଳୀ ମାନେ ନିଜ ଘରେ ପରିବାରଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫୋଟ ନିଜ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ।

ସେହି ଭିଡିଓ ଭିତରୁ ଜଣେ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୁରେଶ ରାଇନା ଜଣେ କୁକ୍ ଭାବେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକେ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କୁ ମଇଦାନରେ ଚଉକା ଛକା ମାରିବାର ଅନେକଥର ଦେଖିଛନ୍ତି । ହେଲେ ମଇଦାନରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ସୁରେଶ ରାଇନା ରୋଷେଇ ଘରେ ବି ଭଲଭାବେ ନିଜ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକେ ଜାଣିଥିବେ । ଆଇପିଏଲରୁ ଫେରିବା ପରେ ସୁରେଶ ରାଇନା କଡୀ ବନାଉଥିବାର ଭିଡିଓ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରି ସୁରେଶ ରାଇନା ଲେଖିଛନ୍ତି – ଏହି କଡି ତରକାରୀର ରେସିପି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କର ସିକ୍ରେଟ ରେସିପୀ । ରାଇନାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କର ବିପୁଳ ଭଲପାଇବା ମିଳିଛି ।