ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ କହିଥିଲେ ଏହି ରାଶୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ! ଏମାନେ କଳିଯୁଗର ସବୁଠୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରାଶି !

ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ କହିଥିଲେ ଏହି ରାଶୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ! ଏମାନେ କଳିଯୁଗର ସବୁଠୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରାଶି !
ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ କହିଥିଲେ ଏହି ରାଶୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ! ଏମାନେ କଳିଯୁଗର ସବୁଠୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରାଶି !

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କଥା କୁ ସବୁ ଲୋକ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଗ୍ରହ ଗୁଡକ ଯେତେ ବେଳେ ଗତି ପଥ ପରିବର୍ତନ କରନ୍ତି ସେହି ସମୟ ରେ ତାହାର ପ୍ରଭାବ ଆମ ଜିବନ ଶୈଳି ଉପରେ ପ଼଼ଡେ ଏହା ପ୍ରଭାବ ରେ ଜିବନ ର ଗତ ପଥ ବି ପରିବର୍ତନ ହୋଇ ଥାଏ ରିଛି ଗ୍ରହ ର ପ୍ରଭାବ କିଛି ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇ ଥାଏ ତ ଏବଂ କିଛି ମଣିଷ ଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଖଃ ନେଇ କରି ଆସେ।

ବହୁତ ଲୋକ ମାନେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ବହୁତ କିଛି ଗବେଶଣା କରି ଥାନ୍ତି, ଏହି ଗବେଶଣା ଫଳ ରେ ଆମଖୁ ବହୁତ କିଛି ତଥ୍ୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ମିଳେ ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କିଛି ରାଶି ମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଏହି କଳିଯୁଗ ରେ ଯେଉଁ ମାନେ ସର୍ବ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହୋଇ ଥାନ୍ତି।ଏବଂ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଖରାପ ସମୟ ସରି ଜାଇଛି ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଜିବନ ରେ ,ସୁଖ ଆସିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ସେମିତି ରେ ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନେ ଅନ୍ୟ ସମୟ ରେ ବହୁତ ଦୁଖଃ କଷ୍ଟ ଭୋଗ କରି ଥିବା ବେଳେ ଏମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ସୁଖ ଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି , ଏବଂ କଥା କୁ ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ କହି ଥିବା ବେଳେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା

ମେଷ ରାଶି ର ଲୋକ ମାନେ ନିଜର ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ବୁଝି ପାରିବେ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖି ଏମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏମାନେ ପୂର୍ବ ଜନ୍ମ ରେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଭୋଗ କରି ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଏହି ଦିନ ରେ ଏମାନେ ସୁଖ ଭୋଗିବେ,ସେହି ପରି ସିହଂ ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ କଥା କହିବା ତେବେ ଏମାନେ ବି ଏହି କଳିଯୁଗ ରେ ବହୁତ ଶକ୍ତି ଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି ଏମାନେ ଶାରୀରିକ ଭାବେ ବହୁତ ମଜବୁତ୍ ଅଟନ୍ତି ଏମାନେ ବି ଏହି ଦିନ ରେ ସୁଖ ଭୋଗ କରିବେ ।

ସେହି ପରି କର୍କଟ ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା ତେବେ ଏମାନେ ପୂର୍ବ ଜନ୍ମ ରେ ବହୁତ କିଛି ହରେଇ ଥିବା ବେଳେ ଏହି ଦିନ ରେ ଏମାନେ ବହୁତ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି , ମକର ରାଶି ର ଲୋକ ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ପୁଞୀ ନିବେଶ କରିବେ ଏବଂ ସୁଖ ର ଭାଗୀଦାରୀ ହେବେ , ଏବଂ ସେଷ ରେ କୁମ୍ଭ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ତେବେ ଏମାନେ ଏହି ଦିନ ରୁ ବହୁତ ସୁଖ ର ଭାଗୀଦାରୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।