ଟିକା ନେଲେ ହେବ ବ୍ରେକଅପ୍ ପ୍ରେମୀକାକୁ ଧମକ ଦେଇଛି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍

ଟିକା ନେଲେ ହେବ ବ୍ରେକଅପ୍ ପ୍ରେମୀକାକୁ ଧମକ ଦେଇଛି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍

ପ୍ରେମରେ, ଲୋକମାନେ ପରସ୍ପରର ଉତ୍ତମ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଖୁସି ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତି। ଜଣେ ଆଉ ଜଣକୁ ସମସ୍ତ ଖୁସି ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବ୍ରିଟେନର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭିନ୍ନ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଯୁବତୀ କରୋନା ଟିକା ନେବାକୁ ବାହାରିବାରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅଜବ ଧମକ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଟୀକାକରଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେବେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ କାହାଣୀ ସେୟାର କରି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ତାଙ୍କୁ କରୋନା ଟୀକାକରଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଟୀକାକରଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ ନିଅନ୍ତି , ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯିବେ। ପ୍ରେମିକଙ୍କ କଥା ଓ ଟୀକାକରଣକୁ ନେଇ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଏବେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ଯୁବତୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କରୋନା ଟିକା ର ପ୍ରଥମ ଡୋଜ ନେଇଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କଠାରୁ ଏହି ଅଜବ ଧମକ ମିଳିଛି। ପ୍ରଥମେ ସେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କ ସହ ଥଟ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ସେ ଏହି ବିଷୟକୁ ନେଇ ଗମ୍ଭୀର ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଟୀକାକରଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନକରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବେ ଏବଂ ଯଦି ସେ ଟୀକାକରଣ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଯିବ। ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କର ଟୀକାକରଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଡ଼ୋଜ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ସମୟ ବାକି ଥିବାବେଳେ ସେ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନ ମଧ୍ୟରେ ଅଟକି ରହିଛନ୍ତି।

ଏନେଇ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ମାଗିଛନ୍ତି। ଯୁବତୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି ଟୀକାକରଣ ପ୍ରଜନନ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନଙ୍କର ସନ୍ତାନ ହେବ ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଏ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିବାର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଟିକା ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ଥିବାରୁ, ସେ ପ୍ରଥମ ଡୋଜ ନେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏହି ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲେ। ଯୁବତୀଙ୍କ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ତାଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ ଟିକା ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ନଷ୍ଟ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।