କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଲୁଚି ଛପି କରିଛନ୍ତି କି ନିର୍ବନ୍ଧ ? ଖୁଲାସା କଲା ପିଆର ଟିମ

କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଲୁଚି ଛପି କରିଛନ୍ତି କି ନିର୍ବନ୍ଧ ? ଖୁଲାସା କଲା ପିଆର ଟିମ
କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଲୁଚି ଛପି କରିଛନ୍ତି କି ନିର୍ବନ୍ଧ ? ଖୁଲାସା କଲା ପିଆର ଟିମ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୦୮ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବିକି କୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି। ଉଭୟେ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ଏବଂ ଅପଡେଟ୍ ସେୟାର କରନ୍ତି। ବିକି କୌଶଳ ନିଜର ଦୃଢ ଭୂମିକା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲୁକ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ହୋଇଥିବାବେଳେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଧ୍ୟ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। ବଲିଉଡ କରିଡରରେ କିଛି ଦିନ ହେଲା ବିକି କୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି।

 

ନିକଟରେ ବିକି କୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହେବା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଉଭୟେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବାକୁ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗେଇଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଲୁଚି ଛପି ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ଆସୁଛି। କିନ୍ତୁ ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଘୋଷଣା ନକରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା କେବଳ ଗୁଜବ। ୨୦୧୯ ରେ ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଏକ ଦିୱାଲୀ ପାର୍ଟୀରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକ ସମାରୋହରେ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଇଛି।

ଲୋକପ୍ରିୟ ପାପାରାଜି ଭିରଲ ଭାୟାନି ନିଜ ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସେ ଦୁହିଁଙ୍କ ‘ରୋକା ସମାରୋହ’ର ଗୁଜବ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଡିଲିଟ କରିଦେଇଥିଲେ।

 

ପୋଷ୍ଟ ଡିଲିଟ କରିବା ପରେ ଭିରଲ ଏହାକୁ କିଛି ମିନିଟ ପୂର୍ବରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଏହାକୁ ଏକ ଗୁଜବ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଭିରଲ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, କାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ଗତକାଲି ବାନ୍ଦ୍ରାଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହାପୂର୍ବରୁ ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନରେ ତାଙ୍କ ଟିମ୍ ଫୋନ୍ କରି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ବନ୍ଧ ଗୁଜବ ସତ୍ୟ ନୁହେଁ। ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ତୁରନ୍ତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଡିଲିଟ କରିଦେଲୁ।

ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ନୀରବ ରହିଥିବାବେଳେ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ କପୁର ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ନିଜ ସମ୍ପର୍କର ଗୁଜବର ଖୁଲାସା କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯାହାକୁ ସେ ସତ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି, ଏହା ସତ।’