ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବଢିବ ସମସ୍ୟା, କରିବାକୁ ପଡିବ ଆର୍ଥିକ ସଂକଟର ସାମ୍ନା

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବଢିବ ସମସ୍ୟା, କରିବାକୁ ପଡିବ ଆର୍ଥିକ ସଂକଟର ସାମ୍ନା
ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବଢିବ ସମସ୍ୟା, କରିବାକୁ ପଡିବ ଆର୍ଥିକ ସଂକଟର ସାମ୍ନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୮ : ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶନିଙ୍କ ସାଢେ ସାତିରେ ପ୍ରଭାବିତ ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ସମୟରେ, ସେମାନଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ । କୋର୍ଟ-କଚେରୀ ବିବାଦରେ ଫସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ –

ମକର ରାଶି- ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ମକର ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭୁଲ ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ଅଟକି ରହିପାରେ । ତେଣୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି । ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆଘାତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି ।

କୁମ୍ଭ- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ସାଢେ ସାତିର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଚାଲିଛି । ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫ରୁ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ।  

ପ୍ରତିକାର- ମକର ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ମା ସରସ୍ୱତୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ।  ଶନି ଚଳିସା ପାଠ କରନ୍ତୁ । ହନୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ।