Wednesday, July 24, 2024
27 C
Odisha

    ଜୁଲାଇ ୨୭ରେ ହେବ ଆଇସିସିର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ଭୁବନେଶ୍ୱର : କୋଲକତାରେ ଥିବା ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ତଥା ଏକମାତ୍ର ନ୍ୟାସନାଲ୍ ଚାମ୍ବର ଅଫ୍ କମର୍ସ (ଆଇସିସି) ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଆଇସିସି ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ୨୭ ଏବଂ ୨୮ ଜୁଲାଇରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଲୁମ୍ବିନି କନଭେନସନଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଏଥିରେ ଡାକ୍ତରଖାନା, ବ୍ୟାଙ୍କ, ଆତିଥ୍ୟ, ଆଇଟି, ଶିକ୍ଷା, ଖଣି, ଅଟୋମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ଏଚ୍ଆର୍ କନ୍ସଲଟାନ୍ସ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଆଶାୟୀ ଏବଂ ଶୀର୍ଷ ନିଯୁକ୍ତିଦାତା ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ । ୧୯୨୯ ମସିହାରେ ଜି ଡ଼ି ବିର୍ଲାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଏହି ଆଇସିସି ସ୍ୱଦେଶୀ ଭାରତୀୟ ଶିଳ୍ପକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିଛି। ଚାକିିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତିଦାତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସିଧାସଳଖ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଯୋଗଦାନ ପାଇଁ ଆଇସିସି ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା ୨୦୨୪ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ଲାର୍ଟଫର୍ମ ହେବ । ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନି ଏବଂ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏକତ୍ରିତ କରି, ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟତାର ବାସ୍ତବ ସମୟର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନକୁ ସୁଗମ କରିବ । ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ କରିବ ଏବଂ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବ । ଏହି ଗତିଶୀଳ ବିନିମୟ ଆକ୍ସେସିବିଲିଟି ବୃଦ୍ଧି, ନେଟୱାର୍କିଂକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ଏବଂ କର୍ମଜୀବୀ ଇକୋସିଷ୍ଟମକୁ ମଜବୁତ କରି ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୪୦୦୦ ରୁ ୫୦୦୦ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀଙ୍କ ଏହି ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଉପସ୍ଥାନ ସହିତ, ଆଇସିସି ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା ସମ୍ଭାବ୍ୟ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଶିଳ୍ପ ବୃତ୍ତିଗତଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ । ଏହା ଅର୍ଥନୈତିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ କର୍ମଜୀବୀ ବିକାଶକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ଅଟେ । ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରି ଏବଂ ଏକ ଦୃଢ କର୍ମଜୀବୀ ଇକୋସିଷ୍ଟମ ପ୍ରତିପାଦନ କରି ଆଇସିସି ଭାରତୀୟ ଅର୍ଥନୀତିକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପ୍ରତିବଦ୍ଧ ରହିଛି।ତେଣୁ ଏହାର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ଲିଙ୍କ:
    କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ୯୦୪୦୮୩୯୪୬୩/ ଇମେଲ୍: [email protected]. ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    27 ° C
    27 °
    27 °
    82 %
    4.6kmh
    99 %
    Wed
    27 °
    Thu
    25 °
    Fri
    25 °
    Sat
    27 °
    Sun
    31 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ