Friday, July 26, 2024
24.2 C
Odisha

    ବିନା ହେଲମେଟରେ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ସହ ବୁଲୁଥିବା ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ଅଟକାଇଲେ ଲୋକ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ପାଟନା: ଲୋକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ ପୁଲିସ ଦିନରାତି କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଭଙ୍ଗ ନକରିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ମଧ୍ୟ ସଚେତନତା ଅଭିଯାନ ଲଗାତାର କରୁଛି । ତଥାପି, ଯେଉଁମାନେ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଆଇନ ଶିକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ପୁଲିସ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗିବ ସେତେବେଳେ କ’ଣ ହେବ? ସେହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜଣେ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ସହ ବିନା ହେଲମେଟରେ ବୁଲୁଥିଲେ |ତା’ପରେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ପଡିଲା ଏବଂ ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧିନଥିବାରୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇଲେ। ତା’ପରେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ମହାଶୟ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଗଲେ ଏବଂ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଯାଅ ଏବଂ ଯାହା ଚାଁହୁଛ ତାହା କର। ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ କେହି ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିଲେ |ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ବିନା ହେଲମେଟରେ ବାଇକରେ ବସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳା ପୁଲିସ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ବିନା ହେଲମେଟରେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ, ସେମାନେ ପୁଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ଯେପରି ଆମର ଚାଲାଣ କାଟୁଛ, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଚାଲାଣ କାଟିବା ଉଚିତ୍।ବିନା ହେଲମେଟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଚାଲାଣ କାଟନ୍ତି, ଏହି ନିୟମ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୁହେଁ କି? ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଏପରି କଥା ଶୁଣି ପୁଲିସ୍ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଯାହା ଚାଁହୁଛ ତାହା କର। ଏହା ପରେ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳ ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କସହ ତାଙ୍କ ବାଇକରେ ବସି ଚାଲିଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଏବେ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଆଉ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    24.2 ° C
    24.2 °
    24.2 °
    92 %
    3.4kmh
    99 %
    Thu
    24 °
    Fri
    24 °
    Sat
    25 °
    Sun
    27 °
    Mon
    30 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ