Sunday, April 21, 2024
33.1 C
Odisha

    ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ ସ୍ବାମୀ ପ୍ରସାଦ ମୌର୍ଯ୍ୟ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଶୋଷିତ ସମାଜ ପାର୍ଟିର ସଭାପତି ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରସାଦ ମୌର୍ଯ୍ୟ ‘ଇଣ୍ଡିଆ’ ମେଣ୍ଟକୁ ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ମୌର୍ଯ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିନା କୌଣସି ସର୍ତ୍ତରେ ଆମେ ଦେଶ, ଗଣତନ୍ତ୍ର ଓ ସମ୍ବିଧାନକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ‘ଇଣ୍ଡିଆ’ ମେଣ୍ଟକୁ ସମର୍ଥନ କରିବୁ। ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ ଆମକୁ ସାମିଲ କରୁ ବା ନ କରୁ ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବୁ ।
    ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରସାଦ ମୌର୍ଯ୍ୟ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେବାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁନାହିଁ। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନ ଦେଖାଇଦେଇଛି ଯେ ମୁଁ କହିବା ଠିକ୍ କହିଛି ଯେ ଏସପି ବିଜେପି ଏଜେଣ୍ଟମାନଙ୍କରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଏହି ନିର୍ବାଚନ ମୋ କଥାକୁ ଠିକ୍ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛି ।

    ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଶୋଷିତ ସମାଜ ପାର୍ଟିର ସଭାପତି ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରସାଦ ମୌର୍ଯ୍ୟ ଏଏନଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ସମ୍ବିଧାନକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସେ ଇନ୍ଡାଇଆ ମେଣ୍ଟକୁ ନିଃସର୍ତ୍ତ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ଦେଶରେ ବଢୁଥିବା ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା, ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ରୋଜଗାର, ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଶୋଷଣରୁ ମୁକ୍ତି ଏବଂ କୃଷକଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ଦେଶ ଆଜି ‘ଇଣ୍ଡିଆ’ ମେଣ୍ଟର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରୁଛି। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଆମ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଶୋଷିତ ସମାଜ ପାର୍ଟି ବିନା ସର୍ତ୍ତରେ ଭାରତୀୟ ମେଣ୍ଟକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    33.1 ° C
    33.1 °
    33.1 °
    32 %
    0.8kmh
    100 %
    Sun
    34 °
    Mon
    40 °
    Tue
    41 °
    Wed
    40 °
    Thu
    43 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ