Saturday, June 22, 2024
27.1 C
Odisha

    ମହିଳା ପୁଲିସ୍‌ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ପଶି ପିଟିଲେ ୨ ଭଉଣୀ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ମୁଜାଫରନଗର: ମୁଜାଫରନଗର ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା। ସେଠାରୁ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଦୁଇ ଭଉଣୀ ପ୍ରଥମେ ବିବାଦ ଉପୁଯାଇ ପରେ ଦୁଇ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଦୁଇ ଜଣ ଭଉଣୀଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଏକ କୁସ୍ତି ଅଞ୍ଚଳରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ଉଭୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏପରି କରିବାରୁ ରୋକିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ୟୁନିଫର୍ମ ମଧ୍ୟ ଚିରି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୁଲିସ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା।

    ଏହି ମାମଲା ଜିଲ୍ଲାର ତିତାଭି ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଅଟେ। ଗାଜିଆବାଦର ବାସିନ୍ଦା ରିଚା ଚୌଧୁରୀ ନିଜ ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି।  ରିଚା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ କର୍ତ୍ତବ୍ୟର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ସେ ତିତାଭି ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଥିବା ମହିଳା ହେଲ୍ପଲାଇନ ଡେସ୍କରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ରାତି ପ୍ରାୟ ୧.୩୦ ସମୟରେ ନାସିରପୁର ଗାଁର ଦୁଇ ଯୁବତୀ କୋମଲ ଏବଂ ତନୁ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ରିଚାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ହରାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ତାଙ୍କୁ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଉଭୟ ଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ମଗାଯାଇଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଉଭୟ ଭଉଣୀ ଅଭିଯୋଗ ଲେଖିବାକୁ ମନା କରି ସେଠାରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରି ବିବାଦ ଉପୁଜାଇଥିଲେ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    27.1 ° C
    27.1 °
    27.1 °
    83 %
    1.7kmh
    100 %
    Sat
    28 °
    Sun
    35 °
    Mon
    35 °
    Tue
    36 °
    Wed
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ