Monday, June 24, 2024
26.2 C
Odisha

    ଆଧାର କାର୍ଡରୁ ଧରା ପଡ଼ିଲେ ସଲମାନଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଅପରାଧି

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ସମ୍ନାରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ସୁଟରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିବା ସୁଟରମାନଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ କିପରି ଗିରଫ କଲା ? ବାସ୍ତବରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ସମ୍ନାରେ ଗୁଳି କଲାବେଳେ ବ୍ୟବହୃତ ବାଇକର ନମ୍ବର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଥିବାବେଳେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍ ପାନଭେଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ସୁଟରମାନେ ପାନଭେଲରେ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ସୁଟରମାନଙ୍କର ଆଧାର କାର୍ଡ ପୋଲିସ ପାଇଁ ସୁରାକ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍ ତୁରନ୍ତ ଫ୍ଲାଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ଉଭୟ ସୁଟର ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଫ୍ଲାଟର ମାଲିକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଫ୍ଲାଟ ମାଲିକଙ୍କଠାରୁ ଭଡା ଚୁକ୍ତିର ଏକ ନକଲ ମାଗିଥିଲା ​​ଯାହା ଫ୍ଲାଟ ମାଲିକ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ଭଡା ଚୁକ୍ତିନାମା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଥିବାବେଳେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏକ ସୂରାକ ପାଇଥିଲା ଏବଂ ସେହି ସୂରାକଟି ଉଭୟ ଶୁଟରଙ୍କ ମୂଳ ଆଧାର କାର୍ଡ ଥିଲା, ଯାହା ସେମାନେ ଭଡା ଚୁକ୍ତି କରିବା ସମୟରେ ଫ୍ଲାଟର ମାଲିକଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ | ଉଭୟ ସୁଟରଙ୍କ ମୂଳ ଆଧାର କାର୍ଡ ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ ଥିବାରୁ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ତୁରନ୍ତ ଏହାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଆଧାର କାର୍ଡରେ ସଂଯୁକ୍ତ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ହାତକୁ ଆସିଥିଲା। ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା, ଗୁଳି ବିନିମୟ ସମୟରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ ସମାନ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ସକ୍ରିୟ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏହା ପରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ସେହି ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବରକୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କଲା | ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନ ସମୟରେ, ଉଭୟ ସୁଟର କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହି ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବରରୁ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ | କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବରକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା ଏବଂ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଷୟିକ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପରେ, ଯେତେବେଳେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍ ନିଶ୍ଚିତ ହେଲା ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ଲୋକେସନ ସ୍ଥାନ ଗୁଜୁରାଟର ଭୁଜ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଛି, ତା’ପରେ ସେମାନେ ଗୁଜୁରାଟ ପୋଲିସ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    scattered clouds
    26.2 ° C
    26.2 °
    26.2 °
    85 %
    1.3kmh
    26 %
    Mon
    38 °
    Tue
    36 °
    Wed
    36 °
    Thu
    36 °
    Fri
    33 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ