Friday, June 14, 2024
28.6 C
Odisha

    ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୨୦ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌, ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ଚାରି ବର୍ଷ ତଳେ ସୁନ୍ଦରଗଡ ସଦର ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟି ଯାଇଥିବା ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଦୌରା ଜଜ ଶୁଭଦର୍ଶୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ମାମଲାର ବିଚାର କରି ସଂପୃକ୍ତ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜେନ କୁଜୁର (୨୦) ଏବଂ ରବି ଓରାମ (୨୪)ଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଦଣ୍ଡସ୍ୱରୂପ ତାଙ୍କୁ ୨୦ ବର୍ଷ ଲେଖାଏଁ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ବିଚାରପତି ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଜରିମାନା ଅନାଦେୟ ଅଧିକ ୬ ମାସ ଜେଲ ଦଣ୍ଡର ରାୟ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି ।

    ମାମଲାର ବିବରଣୀରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ବିଗତ ୨୦୧୯ ମସିହା ଜୁନ ୧୮ ତାରିଖରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁନାଜୋର ବୁଢ଼ାଝରଣ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବତୀ କୌଣସି କାମରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଆସିଥିଲେ । କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ଡେରି ହୋଇଯିବାରୁ ଅଲେଇକେରାର ସୁବାସିନୀ ନାମକ ଜଣେ ସାଙ୍ଗକୁ ଫୋନ କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ରାତି ହୋଇ ଯିବାରୁ ସୁବାସିନୀ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ସେହିଦିନ ସୁବାସିନୀଙ୍କ ଘରେ ସଂପୃକ୍ତ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ରାତିରେ ସୁବାସିନୀ ପଡୋଶୀ ଠେଲକୋବୁଡ଼ ଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ବାହା ଘର ଥିବାରୁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଯିବାକୁ ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଜଣକ ମନା କଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କୁ ବାହା ଘର ଯିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    light rain
    28.6 ° C
    28.6 °
    28.6 °
    61 %
    2.2kmh
    100 %
    Thu
    28 °
    Fri
    39 °
    Sat
    36 °
    Sun
    40 °
    Mon
    40 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ