Thursday, May 23, 2024
26.3 C
Odisha

    ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କୁ ଆନ୍ତଃଧାର୍ମିକ ଦମ୍ପତି ଭାବି ଭୁଲରେ ପିଟିବା ମାମଲାରେ ୭ ଗିରଫ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ବେଲାଗାଭି: କର୍ଣ୍ଣାଟକର ବେଲାଗାଭିରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଆନ୍ତଃଧାର୍ମିକ ଦମ୍ପତି ଭାବି ଭୁଲରେ  ପିଟିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୭ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।  ଏହି ମାମଲାରେ ଦୁଇ ନାବାଳକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ଏକ ଆନ୍ତଃଧାର୍ମିକ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ କରିବା ପରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ମାମଲାରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ପୁଲିସ କହିଛି।

    ପୁଲିସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ଜାନୁଆରୀ ୬ ତାରିଖରେ ଯେତେବେଳେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ବେଲାଗାଭିର ଫୋର୍ଟ ହ୍ରଦରେ ବସି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ। ସେଠାରେ ଦୁଇ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସମେତ ଏକ ଦଳ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ବୋଲି କହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ସେମାନଙ୍କୁ ହ୍ରଦ ନିକଟ ଏକ କୋଠରୀକୁ ନେଇ ପାଇପରେ ପିଟିଥିଲେ।

    ଝିଅଟିର ମା ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ପିତା ମୁସଲମାନ। ଏବେ ଝିଅର ମା ଏବଂ ପୁଅର ମା ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀ ଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କର କିଛି ଶିକ୍ଷାଗତ ଦଲିଲ ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ କଲେଜ ଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ରାତି ସାଢେ ୩ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଫୋର୍ଟ ହ୍ରଦରେ ବସି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଲା, ଝିଅଟି ହିଜାବ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ପୁଅ ତିଲକ ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ବୋଲି ଭାବି ସେମାନଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    few clouds
    26.3 ° C
    26.3 °
    26.3 °
    84 %
    3.2kmh
    18 %
    Wed
    26 °
    Thu
    39 °
    Fri
    40 °
    Sat
    39 °
    Sun
    38 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ