Wednesday, July 24, 2024
27 C
Odisha

    ଦିଲ୍ଲୀରେ ମାତିଛନ୍ତି ପିଲା ‌ଚୋରି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌; ଚଢ଼ାଉ କରି ଅନେକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ସିବିଆଇ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

     

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଶିଶୁ ଚାଲାଣ ମାମଲାରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ସିବିଆଇ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି। ଏହି ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ସିବିଆଇ ଟିମ୍ କେଶବପୁରମର ଏକ ଘରୁ ଦୁଇ ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ, ନବଜାତ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ କିଣିବା ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ସହିତ ଏହି ମାମଲା ଜଡ଼ିତ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ ଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିଥିବା ମହିଳା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ କିଣିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ସିବିଆଇ ଟିମ୍। ଏହି ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ଟିମ୍ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ଏନସିଆର ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଶିଶୁ ଚାଲାଣ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ୭-୮ ପିଲାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡାକ୍ତରଖାନାର ୱାର୍ଡ ବାଳକ ଏବଂ କିଛି ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।

    ମାନବ ଚାଲାଣ ଖବର ପାଇ ପ୍ରଥମେ ଦିଲ୍ଲୀ କେଶବ ପୁରମ ଅଞ୍ଚଳରେ ରେଡ କରିଥିଲା ସିବିଆଇ। ଏହି କ୍ରମରେ ସିବିଆଇକୁ ମିଳିଥିଲା ଏଭଳି ଜାଗା ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ନବଜାତଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଧରାପଡିଥିବା ମହିଳା ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଜେରା କରାଯିବାରୁ ସେମାନେ ସତ ମାନିଥିଲେ। ସମସ୍ତ ନବଜାତଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଚୋରି କରାଯାଇଥିବା ମାନିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ଦିଲ୍ଲୀର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ ଚାଲିଛି। ଏବେ କେବଳ ଦିଲ୍ଲୀ ନୁହେଁ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ପିଲା ଚୋର ମାତିଥିବାର ଖବର ଆସୁଥିବାରୁ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଛନକା ପଶିଛି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    27 ° C
    27 °
    27 °
    82 %
    4.6kmh
    99 %
    Wed
    27 °
    Thu
    25 °
    Fri
    25 °
    Sat
    27 °
    Sun
    31 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ