Monday, June 24, 2024
26.2 C
Odisha

    ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ ମମତା: ଲୋକଙ୍କୁ କହିଲେ ରୁହନ୍ତୁ ‘କୁଲ୍‌ କୁଲ୍‌’

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    କୋଲକାତା: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ପୁଣିଥରେ ମୋଦୀ ସରକାରକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଇଡି, ଏନଆଇଏ ଓ ଅନ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି ଦ୍ୱାରା ହେଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ନେଇ ମୋଦୀ ସରକାର ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି ମମତା । ଇଦ୍-ଉଲ-ଫିତର ଅବସରରେ  ଲୋକଙ୍କୁ ମମତା କହିଛନ୍ତି, ‘‘ଯଦି କେହି ଦଙ୍ଗା କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି ତେବେ ଚୁପ୍ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ମୁଣ୍ଡ ଥଣ୍ଡା ରଖନ୍ତୁ । ଆମେ ସୁନ୍ଦର ଓ ଶାନ୍ତ ପରିବେଶ ଚାହୁଁଛୁ ତେଣୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାଥୀରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ।’’ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଏନଆଇଏକୁ ନେଇ ଟିଏମସି ଓ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାକଯୁଦ୍ଧ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ୨୦୨୨ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ମାମଲାରେ ଏନଆଇଏ ମଦିନାପୁରକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପୂରା ଟିମ୍ ଉପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ବୟାନବାଜି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଟିଏମସି ଆଇନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଓ ସମ୍ବିଧାନକୁ ନଷ୍ଟ କରିବା ସହ ଭ୍ରଷ୍ଟ ନେତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପଟେ ମମତା କହିଥିଲେ, କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି ତୃଣମୂଳ ନେତାଙ୍କୁ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଚାପ ପକାଉଛି । ଯଦି କୌଣସି ବିସ୍ଫୋରଣ ହୁଏ ତେବେ ବିଜେପି ଏନଆଇଏକୁ ପଠାଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରୁଛି ବୋଲି ମମତା କହିଛନ୍ତି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    scattered clouds
    26.2 ° C
    26.2 °
    26.2 °
    85 %
    1.3kmh
    26 %
    Mon
    38 °
    Tue
    36 °
    Wed
    36 °
    Thu
    36 °
    Fri
    33 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ