Tuesday, May 21, 2024
38.6 C
Odisha

    ଚିରାଗଙ୍କୁ ସାନ ଭାଇ ବୋଲି ସମ୍ବୋଧିତ କଲେ ମୋଦୀ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ପାଟନା: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଗୁଲ ବାଜି ସାରିଛି | ଆଉ ଏବେ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ନେତାମାନେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ଏହାରି ଭିତରେ ଆଜି ଏନଡିଏ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ମାଗିବାକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ବିହାରରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ସେ ଜମୁଇରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିବାବେଳେ ଚିରାଗ ପାସୱାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସାନଭାଇ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ମୋଦୀ ଦିବଂଗତ ରାମବିଳାସ ପାଶ୍ବାନଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ କହିଥିଲେ ଯେ ଗରିବଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ କାମ କରୁଥିବା ରାମବିଳାସ ଯଦିଓ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପୁଅ ତଥା ମୋର ସାନଭାଇ ଚିରାଗ ପାସୱାନ୍ ରାମବିଳାସଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇ ନେଉଛନ୍ତି | ଚିରାଗ ପାସୱାନ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଏକ୍ସ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି।ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଜମୁଇର ପବିତ୍ର ତଥା ଐତିହାସିକ ଭୂମିରେ ଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏକ ବିଶାଳ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ଏନଡିଏ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅରୁଣ ଭାରତୀଙ୍କ ବିଜୟ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଏହା ଆମ ପାଇଁ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା, କାରଣ ଗତ ବର୍ଷ ୨୦୧୯ରେ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜମୁଇକୁ ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ମୋର ନେତା ତଥା ପିତା ରାମ ବିଳାସ ପାସୱାନ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ବିହାରବାସୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ପାଇଁ ସେ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ ମୋ କାନ୍ଧରେ ଅଛି | ଚିରାଗ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ କରୁଛି ଯେ ବିହାରର ଲୋକମାନେ ୪୦ଟି ସିଟ୍ ମଧ୍ୟରୁ ୪୦ଟିରେ ଜିତାଇବେ | ମୁଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆନ୍ତରିକ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି ଯେ ବିହାରରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସେ ମୋର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଜମୁଇକୁ ବାଛିଛନ୍ତି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    clear sky
    38.6 ° C
    38.6 °
    38.6 °
    29 %
    3.3kmh
    0 %
    Tue
    33 °
    Wed
    41 °
    Thu
    41 °
    Fri
    40 °
    Sat
    42 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ