Monday, July 22, 2024
25.3 C
Odisha

    ଚଳନ୍ତା ବସ ସାମ୍ନାକୁ ଡେଇଁପଡ଼ି ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ପାଟନା: ବିହାରର ଗୟାରେ ଆଜି ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଏକ ବସ ସାମ୍ନାକୁ ଡେଇଁପଡ଼ି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି | ଗୟାର ଡେଲହା ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଛୋଟକି ଡେଲହା ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ବସ ସାମ୍ନାକୁ ଡେଇଁପଡ଼ି ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ମୃତଦେହକୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲା ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହୋଇଛି। ଶନିବାର ଦିନ ଲାଇଭ୍ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମୃତ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ।ଏକ ଲାଇଭ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ହଠାତ୍ ଚଳନ୍ତା ବସ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଚାଲି ଆସି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଚଳନ୍ତା ବସ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହେତୁ ସେ ଚାପରେ ଥିବାର ଜଣାପଡୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହଠାତ ସେ ଏଭଳି କିଛି କରିବସିବେ ତାହା କେହି କଳ୍ପନା ସୁଦ୍ଧା କରିନଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ମୃତକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କର କୌଣସି ଦୋଷ ନାହିଁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାରେ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ପ୍ରୟାସ କରାଯାଉଛି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    25.3 ° C
    25.3 °
    25.3 °
    94 %
    1.7kmh
    100 %
    Mon
    25 °
    Tue
    25 °
    Wed
    24 °
    Thu
    24 °
    Fri
    24 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ