Tuesday, February 27, 2024
25.2 C
Odisha

    ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋରଙ୍କୁ ପଦଯାତ୍ରା ପାଇଁ କିଏ ଦେଉଛି ଟଙ୍କା?

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ପାଟନା: ନିର୍ବାଚନ ରଣନୀତିଜ୍ଞ ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋରଙ୍କ ‘ଜନ ସୁରାଜ ପଦଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଅର୍ଥ କେଉଁଠୁ ଆସୁଛି? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ଆମେ ପଦଯାତ୍ରା କରୁଛୁ, ଏଥିପାଇଁ ଆମକୁ ଟଙ୍କା କେଉଁଠୁ ମିଳୁଛି ବୋଲି ପଚରାଯାଉଛି। ଏହା ହେଉଛି ସଠିକ୍ ପ୍ରଶ୍ନ | ଏହି ଟଙ୍କା ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ଆସୁଛି ଯେଉଁଠାରେ ଆମେ ଲୋକଙ୍କୁ ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛୁ। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ସିନା ଆମକୁ ପଚାରିଦେଲେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବ, ନୀତୀଶ କୁମାର ଏବଂ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରି ପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପଚାରିବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ | ସେମାନଙ୍କ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତୁ ଯେ ଦଳ ଚଳାଇବାକୁ ଟଙ୍କା କେଉଁଠୁ ଆସୁଛି, ପଚରାଯିବା ଉଚିତ୍। ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ଏହି ଦେଶରେ ୫ରୁ ଅଧିକ ରାଜ୍ୟ ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ସରକାର ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ, ଯାହାକୁ ଆମେ ଜିତାଇବା ଏବଂ ସରକାର ଗଠନ କରିବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛୁ । ଅନେକ ଲୋକ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁ ଦଳକୁ ଆମେ ଜିତାଇଛୁ ସେମାନେ ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାହା ନୁହେଁ | କୌଣସି ନେତା କିମ୍ବା ଦଳ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ସେହି ରାଜ୍ୟରେ ଏମିତି ଶତାଧିକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ଜାଣନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଆମ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି। ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୟାକରି ଜେଡିୟୁ ଏବଂ ଆରଜେଡିକୁ ମଧ୍ୟ ଥରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତୁ | ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତୁ ଯେ ଆରଜେଡି ରାଜନୀତି କରିବାକୁ କେଉଁଠାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇଥାଏ | ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ବିମାନରେ ପାଳନ କରିବାକୁ ଟଙ୍କା କେଉଁଠୁ ମିଳିଥାଏ ? ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ନୀତୀଶ କୁମାର ଟଙ୍କା କେଉଁଠୁ ପାଆନ୍ତି ?

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    broken clouds
    25.2 ° C
    25.2 °
    25.2 °
    60 %
    2.9kmh
    78 %
    Tue
    27 °
    Wed
    33 °
    Thu
    34 °
    Fri
    35 °
    Sat
    36 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ