Wednesday, July 24, 2024
24.1 C
Odisha

    ସୋନୁ ଗାଇଲେ ରାମ ଭଜନ, ଝିଅ ସହ ଲାଇଭ ପରଫର୍ମ କଲେ ଅନୁରାଧା

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ଅଯୋଧ୍ୟା:ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ମହାନ ରାମ ମନ୍ଦିରର ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମାରୋହ ସମାପନ ହୋଇଛି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ତଥା କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସଂଗୀତଜ୍ଞଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଯୋଧ୍ୟାକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ସଂଗୀତକାର ଏବଂ ଗାୟକ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମ ଭଜନ ଏବଂ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ଏଥିମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଗାୟକ ସୋନୁ ନିଗମ, ଶଙ୍କର ମହାଦେବନ, ଅନୁରାଧା ପୋଡୱାଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ କବିତା ପୋଡୱାଲ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମସ୍ତ ଗାୟକମାନେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଆଗରେ ଲାଇଭ ପରଫର୍ମ କରିଥିଲେ। ବିଶେଷକରି ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।
    ଅଯୋଧ୍ୟା ସମାରୋହର ଲାଇଭ ଭିଡିଓ ନ୍ୟୁଜ ଏଜେନ୍ସି ଏଏନଆଇରେ ଶେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏଥିମଧ୍ୟରେ ରାମ ଲାଲାଙ୍କ ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପୂର୍ବରୁ ସଂଗୀତଜ୍ଞମାନଙ୍କ ଲାଇଭ ପରଫରମାନ୍ସର ଝଲକ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି। ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ତାରକାମାନେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସେହିଭଳି ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୋନୁ ନିଗମ ତାଙ୍କ ମଧୁର ସ୍ବରରେ ରାମ ଭଜନ ଗାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ଧଳା ପାରମ୍ପାରିକ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ କପାଳରେ ସାଫ୍ରନ ତିଲକ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ରଙ୍ଗୀନ ଚଷମା ପିନ୍ଧି ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ସୋନୁ ନିଗମ ରାମ ସିୟା ରାମ ଭଜନ ଗାଇବା ମାତ୍ରେ ଜନସାଧାରଣ ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରରିଛନ୍ତି।
    ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଗାୟିକା ଅନୁରାଧା ପୋଡୱାଲଙ୍କ ସମାରୋହରୁ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କବିତା ପୋଡୱାଲଙ୍କ ସହ ଲାଇଭ ପରଫର୍ମ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ମା ଏବଂ ଝିଅ ସେମାନଙ୍କର ମଧୁର ସ୍ବରରେ ରାମ ଭଜନ ଏବଂ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ସାଫ୍ରନ କଲର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲା।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    24.1 ° C
    24.1 °
    24.1 °
    90 %
    5kmh
    100 %
    Wed
    24 °
    Thu
    26 °
    Fri
    25 °
    Sat
    27 °
    Sun
    31 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ