Friday, May 24, 2024
24.7 C
Odisha

    ନାଗପୁରର ସମ୍ବିଧାନକୁ ମାନୁଛି ବିଜେପି: ସଞ୍ଜୟ ସିଂ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି। ରାଜନୈତିକ ଦଳମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟାନବାଜି ଜୋର ଧରିଛି | ଏହି ସମୟରେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ରାଜଧାନୀ ରାଞ୍ଚିରେ ଇଣ୍ଡିଆ ଆଲାଇନ୍ସର ଏକ ସଭାରେ ବିରୋଧୀ ଦଳର ନେତାମାନେ ବିଜେପି ଉପରେ କଡ଼ା ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ନେତା ତଥା ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ସିଂ ବିଜେପିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ସମ୍ବିଧାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚାହୁଁଛି। ସଞ୍ଜୟ ସିଂ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବାବା ସାହେବଙ୍କ ସମ୍ବିଧାନରେ ଦେଶ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିବାବେଳେ ନାଗପୁରର ସମ୍ବିଧାନରେ ବିଜେପି ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ଆରଏସଏସର ସମ୍ବିଧାନକୁ ଭରସା କରୁଛି |ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ବି ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡିବେ ନାହିଁ, ସେ ଏହା ଏଥିପାଇଁ କହିଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ଏପରି ସମସ୍ତ ନେତାଙ୍କୁ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ କରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଦରବୃଦ୍ଧିକୁ ଆକାଶଛୁଆଁ କରିଦେଇଛନ୍ତି | ଏତିକିରେ ଅଟକି ନାହାନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ | ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ବାଂଲାଦେଶକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ବିଦ୍ୟୁତ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି । ସଞ୍ଜୟ ସିଂ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏବଂ ବିଜେପି ଗୌତମ ଆଦାନୀଙ୍କୁ ସବୁକିଛି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସଞ୍ଜୟ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ଦୁର୍ନୀତି ସମ୍ପର୍କରେ କଥା ହୁଅନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଲାଗୁଛି ଯେ ଓସାମା ବିନ୍ ଲାଦେନ ଏବଂ ଡାକୁ ଗବର ସିଂ ଦୁର୍ନୀତି ବିଷୟରେ ଉପଦେଶ ଦେଉଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥର ବିଜେପିକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    clear sky
    24.7 ° C
    24.7 °
    24.7 °
    92 %
    1.4kmh
    0 %
    Fri
    39 °
    Sat
    37 °
    Sun
    26 °
    Mon
    27 °
    Tue
    33 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ