Monday, May 20, 2024
37 C
Odisha

    ଏହିଦିନଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଶାର୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଇଣ୍ଡିଆର ସିଜିନ-୩

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ମୁମ୍ବାଇ: ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଶୋ ଶାର୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଇଣ୍ଡିଆର ସିଜିନ ୨ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି | ଏହି ସମୟରେ, ଦର୍ଶକମାନେ ଏହାର ତୃତୀୟ ସିଜିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେଳେ ଏହାର ତୃତୀୟ ସିଜିନ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଶାର୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ସିଜିନ ୩କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଏହି ସୋ’ ଜାନୁୟାରି ୨୨, ୨୦୨୪ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସୋ’ ସୋନି ଲାଇଭ୍ ଆପ୍ ରେ ପ୍ରସାରଣ ହେବ। ସୋ’ର ନୂଆ ପ୍ରୋମୋ ସହିତ ସୋନି ଲିଭ୍ ଆପ୍ ଦ୍ୱାରା ଏହି ସୂଚନା ଟ୍ୱିଟ୍ କରାଯାଇଛି। ଏହି ପ୍ରୋମୋ ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଜଣେ ଯୁବକ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ତାଙ୍କ କର୍ପୋରେଟ୍ ଚାକିରି ଛାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ପ୍ରୋମୋ ଶେଷରେ ସେ ଯୁବକ ସାର୍କମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟିକ ଧାରଣା ଉପସ୍ଥାପନ କରନ୍ତି | ପ୍ରୋମୋ ବହୁତ ମଜାଦାର ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏହି ପ୍ରୋମୋ ସହିତ, ଶାର୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଏହି ସିଜିନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମଜାଦାର ଏବଂ ଭିନ୍ନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏଥର ଆହୁରି ଅନେକ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ସାର୍କ ତାଲିକାରେ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି | ଏଥର ଅମନ ଗୁପ୍ତା, ଅନୁପମ ମିତ୍ତଲ, ନମିତା ଥାପର, ବିନିତା ସିଂ ଏବଂ ପୀୟୁଷ ବନସାଲଙ୍କ ସହ ଆହୁରି ଅନେକ ନୂତନ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିମଧ୍ୟରେ କାର୍ ଡେକୋ ସିଇଓ ଅମିତ ଜୈନ, ଓୟୋ ରୁମ ମାଲିକ ରିତେଶ ଅଗ୍ରୱାଲ, ଜୋମାଟୋ ମାଲିକ ଦୀପେନ୍ଦ୍ର ଗୋୟାସ, ଇନସର୍ଟ ସିଇଓ ଅଜହର ଇକବାଲ, ଏଡେଲୱିସ ମ୍ୟୁଚୁଆଲର ସିଇଓ ରାଧିକା ଗୁପ୍ତା, ଆକୋ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବରୁଣ ଦୁଆ ଅଛନ୍ତି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    clear sky
    37 ° C
    37 °
    37 °
    33 %
    2.7kmh
    0 %
    Mon
    40 °
    Tue
    43 °
    Wed
    42 °
    Thu
    40 °
    Fri
    38 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ