Saturday, February 24, 2024
19.5 C
Odisha

    ପଡିଶା ଘରର ଯୁବକ ହନିଟ୍ରାପ ଚଳାଉଛି, ଥାନାରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଯୁବତୀ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ସାହାରଣପୁରର ଇନ୍ଦିରା କଲୋନୀର ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ ହନିଟ୍ରାପ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଚଳାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବଡ ବଡ ଘରର ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରନ୍ତି | ଏହା ପରେ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରନ୍ତି | ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ସେ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ଯୁବତୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଏବାବଦରେ ସେ ଜାଣିଥିବାରୁ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ରହିଛି। ଇନ୍ଦିରା କଲୋନୀର ଜଣେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପଡିଶା ଘରେ ରହୁଥିବା ମୋହିତ ନାମକ ଯୁବକ ନିଜ ପରିବାରର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଏକ ହନିଟ୍ରାପ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଚଳାନ୍ତି। ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେ ଅନେକ ଝିଅ ଏବଂ ପୁଅ ରହିଛନ୍ତି |

    ଏମାନେ ଧନୀ ଘରର ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଫାଶରେ ପକାଇ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ତାଙ୍କଠାରୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି | ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଜଣେ ଭଡାଟିଆ ରଖିଥିଲେ। ଏହାପରେ ମୋହିତ ଧମକ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ସେ ଭଡାଟିଆ ରଖିପାରିବେ ନାହିଁ। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅମିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ। ଯୁବତୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ | ଏନେଇ ପୁଲିସ କହିଛି ଯେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ଓ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛି |

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    scattered clouds
    19.5 ° C
    19.5 °
    19.5 °
    90 %
    2.3kmh
    49 %
    Sat
    20 °
    Sun
    30 °
    Mon
    31 °
    Tue
    33 °
    Wed
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ