Saturday, June 22, 2024
27.1 C
Odisha

    ବିୟର ପିଉଥିବା ଯୁବତୀମାନଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥାଏ ଏହିସବୁ ଗୁଣ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ସାଥିହୋଇ ମଦ ପିଇଥାନ୍ତି ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ନିଶା ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଗ୍ରହଣ କରିଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ଅଧିକ ଗଭୀର ହୋଇଥାଏ । ଏକଥା ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ ଠିକ ସେହିପରି ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବିୟର ପିଉଥିବା ଯୁବତୀ ସହ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣ ସେହି ସବୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେନାହିଁ ଯାହା ସାଧାରଣରେ ହୋଇଥାଏ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମଦ ପିଉଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥାଏ ଏହିସବୁ ଗୁଣ ।

    1. ବିୟର ପିଉଥିବା ଝିଅମାନେ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ଦେଖେଇ ହୋଇନଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଭୋଡକା ଓ ଟକୀଲାକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଏହାସହିତ ସେମାନେ ବିୟର ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।

    2. ଏହି ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ଜଣାଥାଏ । ତେବେ ଏହି ଝିଅମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରକୁ ସବୁ ସିଚୁଏସନରେ କମ୍ଫରଟେବୁଲ ଫିଲ କରାଇବାକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି ।

    3. ସାଧାରଣତଃ ଏହି ଯୁବତୀମାନେ ଅଧିକାଂଶ କୁଲ ମାଇଣ୍ଡେଡ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ବିୟର ପିଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ସମୟ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ ।
    4.ଏହି ଯୁବତୀମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରକୁ କେବେ ବି ସପିଙ୍ଗ ପାଇଁ ହଇରାଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ଏମାନଙ୍କୁ ସପିଙ୍ଗଠୁ ଅଧିକ ବିୟର ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ।

    5. ଏହି ଯୁବତୀମାନେ ଦେଖିବାପାଇଁ ପୁଅପିଲାଙ୍କ ପରି ହୋଇଥାନ୍ତି ସତ କିନ୍ତୁ ତାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ କି ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଗୋଟେ ଝିଅର ଅନୁଭବ ନଥାଏ ଅଥବା ସେମାନେ ଭଲପାଇବା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେତିକି ଭଲପାଇବେ ଯେତିକି ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ପାଇବେ ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    27.1 ° C
    27.1 °
    27.1 °
    83 %
    1.7kmh
    100 %
    Sat
    28 °
    Sun
    35 °
    Mon
    35 °
    Tue
    36 °
    Wed
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ