Saturday, July 20, 2024
28.1 C
Odisha

    ସ୍ୱପ୍ନରେ କୁକୁରକୁ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ କ’ଣ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ୱପ୍ନର କିଛି ନା କିଛି ଅର୍ଥ ରହିଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ କୁକୁରକୁ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ଘଟଣାର ସଙ୍କେତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ କୁକୁରକୁ କେମିତି ଦେଖିଛନ୍ତି ତାହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସଙ୍କେତ ନିର୍ଭର କରେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ପ୍ରକାର କୁକୁର ସ୍ୱପ୍ନରେ କଣ ସୂଚାଏ ?

    କୁକୁର ହେଉଛି ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ନିଷ୍ଠାର ପ୍ରତୀକ। ସ୍ୱପ୍ନରେ କୁକୁରକୁ ଦେଖିବା ସୂଚାଏ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି। କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଥିବା କୁକୁର ସଫଳତା ଓ ସମୃଦ୍ଧିର ପ୍ରତୀକ ହୋଇଥାଏ। ଏହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାର ନିକଟତର ଅଟନ୍ତି।
    ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁକୁର ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱପ୍ନରେ ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁକୁରକୁ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଜୀବନରେ କିଛି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଧାରା ଶୀଘ୍ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।
    ସ୍ୱପ୍ନ ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ ବ୍ରାଉନ ରଙ୍ଗର କୁକୁର ଦେଖିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଏକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଅତି ସାବଧାନତାର ସହ ନେବା ଉଚିତ୍।
    ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ କୌଣସି କୁକୁରକୁ କାନ୍ଦୁଥିବାର ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା କୌଣସି ଅଶୁଭ ଘଟଣାର ସଙ୍କେତ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟା ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ସ୍ୱପ୍ନରେ କାନ୍ଦୁଥିବା କୁକୁରକୁ ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସଙ୍କେତ।
    ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ କୁକୁରକୁ ପିଛା କରୁଥିବାଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ କହୁଛି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଭୟ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ।
    ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ କୁକୁରକୁ ଦେଖିବା ଭଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ । ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନାର ପ୍ରତୀକ ଅଟେ। ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    scattered clouds
    28.1 ° C
    28.1 °
    28.1 °
    81 %
    1.9kmh
    29 %
    Sat
    28 °
    Sun
    29 °
    Mon
    26 °
    Tue
    26 °
    Wed
    26 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ