Wednesday, July 24, 2024
24.1 C
Odisha

    ଦିଲ୍ଲୀବାସୀଙ୍କ ସହ ଶତ୍ରୁ ଭଳି ଆଚରଣ କର ନାହିଁ, କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଏଭଳି ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଲେ କେଜ୍ରିୱାଲ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଆଜି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମକୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଶିକ୍ଷାର କ୍ରାନ୍ତିର ଯେଉଁ ମଶାଲ ଜଳାଇଛୁ ତାହାକୁ କେବେ ହେଲେ ଲିଭିବାକୁ ଦେବୁ ନାହିଁ। ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ଜାତୀୟ ସଂଯୋଜକ ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଶତ୍ରୁତା ଅଛି, ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଶତ୍ରୁତା ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସେମାନଙ୍କର ପିଲାମାନେ ଶିକ୍ଷା ପାଇବା ଉଚିତ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଦିଲ୍ଲୀର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ମୋହଲା କ୍ଲିନିକ୍ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବିକାଶମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉଦଘାଟନ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ସେତେବେଳେ ଆମର ବିରୋଧୀମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବିରୋଧ ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି।ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଇଡି ଚଢ଼ାଉ ଉପରେ କହିଛନ୍ତି, ସେମାନେ(ବିଜେପି) କହୁଛି ଯେ ଯଦି ମୁଁ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେବି, ତେବେ ଆଉ ଚଢ଼ାଉ ହେବ ନାହିଁ | ମୁଁ ବିଜେପିକୁ ଯିବାର ନାହିଁ | ମୁଁ କାହିଁକି ଯିବି? ଯଦି ଆପଣ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ସମସ୍ତ ଭୁଲ କ୍ଷମା ହୋଇଯାଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଯିବୁ ନାହିଁ। ନାମ ନନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ବିଜେପି ସମସ୍ତ ଏଜେନ୍ସି ଆମ ପଛରେ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ମନୀଷ ସିସୋଡିଆ ଭଲ ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିର୍ମାଣ କରିନଥାନ୍ତେ, ସେମାନେ କିଛି କରି ନଥାନ୍ତେ | ଯଦିଓ ତୁମେ(ବିଜେପି) ମୋତେ ଜେଲରେ ରଖ, କୋଟି କୋଟି ଗରିବ ପିଲାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆମ ସହିତ ଅଛି | ଯେତେ ବି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରନ୍ତୁ, ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ନୂଆଇଁବି ନାହିଁ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    24.1 ° C
    24.1 °
    24.1 °
    90 %
    5kmh
    100 %
    Wed
    24 °
    Thu
    26 °
    Fri
    25 °
    Sat
    27 °
    Sun
    31 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ