Thursday, May 23, 2024
26.3 C
Odisha

    ଇଣ୍ଟରନେଟ ନଥିଲେ ବି ଏହି ଉପାୟରେ ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ୍ସ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅନେକ ସମୟରେ କୌଣସି ନୂଆ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥାନ୍ତି | କେମିତି ନିଜ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବେ ସେଥିପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପଚାରି ପଚାରି ଯାଇଥାନ୍ତି | ତେବେ ନୂତନ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ସାଙ୍ଗକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ୍ସକୁ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି | ଯଦି ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଫୋନରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲ୍ ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ମୋବାଇଲରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ନଥିଲେ ବି ଆପଣ କିଭଳି ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ | କାରଣ ଏହି କୌଶଳ ଜାଣିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଟେନସନ ରହିବ ନାହିଁ | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ କିମ୍ବା ନେଟୱାର୍କ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମ୍ୟାପ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫଲାଇନ୍ ମୋଡକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ |ଆପଣଙ୍କ ଫୋନରେ ଆପଣ କିପରି ଗୁଗୁଲ୍ ମ୍ୟାପ୍ ଅଫଲାଇନ୍ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ତାହା ଜାଣନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ କିମ୍ବା ଟାବଲେଟରେ ଗୁଗୁଲ୍ ମ୍ୟାପ୍ ଖୋଲନ୍ତୁ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ପରେ, ଆପଣ ଯେଉଁ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ | ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ଏଣ୍ଟର କରିବା ପରେ, ସେହି ଅବସ୍ଥାନର ମାନଚିତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆପଣ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତେବେ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବିକଳ୍ପ ଉପରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ |ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଆଇକନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ଅଫଲାଇନ୍ ମ୍ୟାପ୍ସ ଦେଖିପାରିବେ |

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    few clouds
    26.3 ° C
    26.3 °
    26.3 °
    84 %
    3.2kmh
    18 %
    Wed
    26 °
    Thu
    39 °
    Fri
    40 °
    Sat
    39 °
    Sun
    38 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ