Tuesday, June 18, 2024
37 C
Odisha

    ପୁରୁଷଙ୍କ ଏହି ୩ଟି ଗୁଣ ମହିଳାଙ୍କୁ କରିଥାଏ ଆକର୍ଷିତ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ଦେବାକୁ ପଡିବ। ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦାମୀ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଏପରି ଅନେକ ଭୁଲ ଧାରଣା ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ, ବିଭିନ୍ନ ମତ ହେତୁ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଥର ଝଗଡା ହୁଏ। ଏହା ଏତେ ବଢିଯାଏ ଯେ ଏକ ଖୁସି ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ।

    ଏକ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ପ୍ରଥମେ ବୁଝିବା ତୁମ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏହା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ ଯେ ଏକ ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ, ବେଳେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ତରଫରୁ ଏକ ଛୋଟ ପ୍ରୟାସ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଇପାରେ। ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀକୁ ଖୁସି କରୁଥିବା ବିଷୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଗୁଣ ରଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିବେନି।

    ବଡ ସହରରେ ଉଭୟ ଘର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଯତ୍ନ ନେବା ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଲଦି ଦେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ସମୟ ମିଳୁଛି, ଘର କାମରେ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ଉପାୟରେ, ଆପଣ କେବଳ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ନାହିଁ ବରଂ ଆପଣ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବିତାଇବାକୁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଏହାଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଧାରଣା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ମହିଳାମାନେ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେଉଁମାନେ ଘରୋଇ କାମ କରିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି।
    ସମ୍ପର୍କ ଯେତେ ପୁରୁଣା ହେଉନା କାହିଁକି, ମହିଳାମାନେ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମର ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି। ବାରମ୍ବାର ଆପଣଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ନିଜର ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନୂଆ ରଖିବ ଏବଂ ଆପଣ କଦାପି ପରସ୍ପରଠାରୁ ବିରକ୍ତ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ନିଜ ଭିତରେ ରଖିବେ ଏବଂ କେବଳ କହିବ ଯେ ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ, ତେବେ ଆପଣ ନିଜର ଏହି ଅଭ୍ୟାସକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍। ଯଦି ପ୍ରେମ ଅଛି ତେବେ ଏହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ।

    ବିବାହ ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କର, ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଏକାଠି ସମୟ ବିତାଇବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ। ତଥାପି, ସମ୍ପର୍କ ଯେତେ ପୁରୁଣା ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ସତେଜ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁବେଳେ ପ୍ଲାନ କରିବା ଉଚିତ୍।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    37 ° C
    37 °
    37 °
    36 %
    4.8kmh
    100 %
    Tue
    37 °
    Wed
    38 °
    Thu
    37 °
    Fri
    35 °
    Sat
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ