Sunday, April 21, 2024
30.3 C
Odisha

    ହୋଲି ପୂର୍ବରୁ ଏହି ୩ ରାଶିରେ ଗଠନ ହୋଇଛି ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହମାନେ ସମୟ ସମୟରେ ଅନେକ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି। ଯାହା ମାନବ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଗ୍ରହମାନେ ଗୋଟିଏ ରାଶି ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଏକ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଅନେକ ଶୁଭ ଯୋଗ କିମ୍ବା ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ। ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଦେଖାଯାଏ। ଯାହା ଉପରେ କିଛି ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ହୋଲି ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମିଳନ ହେତୁ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ କରାଯାଉଛି। ତିନୋଟି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ଅଟେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ।

    ଅଯୋଧ୍ୟାର ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ରେ ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ପ୍ରଦାନକାରୀ ଶୁକ୍ର କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ ରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ଦୁଇଟି ଗ୍ରହର ମିଳନ ହେତୁ କୁମ୍ଭର ହୋଲି ପୂର୍ବରୁ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗ ଏବଂ ଧନଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଏହି ଯୋଗର ଗଠନ ହେତୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶି ଉପରେ ଦେଖାଯିବ। କିନ୍ତୁ ତିନୋଟି ରାଶିରେ ଏହା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଥାଇପାରେ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ।

    ମେଷ: ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେତୁ ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ହଠାତ୍ ଧନ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହେବ। ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ।
    ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହୋଇପାରିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସୁଖୀ ହେବ।

    ବିଛା: ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗ ଶୁଭ ହେବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି। ସମ୍ପତ୍ତି କିଣି ପାରିବେ। ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    few clouds
    30.3 ° C
    30.3 °
    30.3 °
    39 %
    2.1kmh
    24 %
    Sat
    30 °
    Sun
    41 °
    Mon
    42 °
    Tue
    40 °
    Wed
    42 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ