Tuesday, June 18, 2024
37 C
Odisha

    ମେଟ୍ରୋରେ ହୋଲି ଖେଳୁଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଲା ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ୍‌

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମେଟ୍ରୋରେ ଏଣିକି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିବା ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିପାରେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ରିଲ୍ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ  ଜରିମାନା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ନୋଏଡ଼ା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ମଧ୍ୟ ହୋଲି ପର୍ବରେ ମେଟ୍ରୋରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରି ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଯୁବତୀମାନଙ୍କ ଉପରେ କଡ଼ା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇଛି। ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ପଚରାଉଚରା କରିଛି ​​ଏବଂ ପରେ ନୋଟିସ ଦେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ନୋଏଡା ପୁଲିସ ଉଭୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାରାତ୍ମକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ଏବଂ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନୋଏଡାରେ ହୋଲି ଖେଳିବା ସମୟରେ ଉଭୟ ଝିଅ ଦୁଇଟି ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ, ମେଟ୍ରୋ ଭିତରେ ରଙ୍ଗ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ରିଲ୍ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓ ଚଳନ୍ତା ସ୍କୁଟରରେ ସୁଟ୍ ହୋଇଥିଲ। ଉଭୟ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଳୀ ପୁଲିସ୍‌ ପଚରାଉଚରା କରି ନୋଟିସ ଦେଇଛି।

    ଗତ ମାସରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋ ରେଳ ନିଗମ (ଡିଏମଆରସି) ପୁଲିସକୁ ଏହି ଘଟଣାର ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ କହିବା ପରେ ଗତ ମାସରେ ଏକ ଟ୍ରେନ୍ ଭିତରେ ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ପରସ୍ପର ଉପରେ ରଙ୍ଗ ଲଗାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଚିଠି ଏପ୍ରିଲ ୨ରେ ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସକୁ ଲେଖାଯାଇଥିଲା।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    37 ° C
    37 °
    37 °
    36 %
    4.8kmh
    100 %
    Tue
    37 °
    Wed
    38 °
    Thu
    37 °
    Fri
    35 °
    Sat
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ