Monday, March 4, 2024
31.9 C
Odisha

    ଗ୍ରାମି ଆୱାର୍ଡ-୨୦୨୪: ‘ମିଡନାଇଟ୍’ କୁ ଆଲବମ୍ ଅଫ୍ ଦି ଇଅର୍ ସମ୍ମାନ, ‘ଦିସ୍ ମୋମେଣ୍ଟ’ ପାଇଁ ଗ୍ରାମୀ ବିଜେତା ହେଲେ ଶଙ୍କର ମହାଦେବନ୍, ଜାକୀର ହୁସେନ୍

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ଗ୍ରାମି ଆୱାର୍ଡ୨୦୨୪ରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଭାରତକୁ ମିଳିଛି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସମ୍ମାନ । ଏହି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆୱାର୍ଡରେ ଜାକିର ହୁସେନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଶଙ୍କର ମହାଦେବନଙ୍କ ଫ୍ୟୁଜନ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ‘ଶକ୍ତି’ ମଧ୍ୟ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି। ଶ୍ରେଷ୍ଠ ‘ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ୍’ ବର୍ଗରେ ବିଜେତା ହୋଇଥିବା ଦେଶର ଏହି ମହାନ କଳାକାରମାନେ ପୁଣି ଥରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଉତ୍ତୋଳନ କରିଛନ୍ତି। ଗ୍ଲୋବାଲ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ୍ ଏବଂ ଗ୍ରାମି ଆୱାର୍ଡର ଗ୍ଲୋବାଲ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପରଫର୍ମାନ୍ସ ଉଭୟ ବିଭାଗରେ ଏହି ଭାରତୀୟ ତାରକାମାନେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗ୍ରାମିମାନେ ଟ୍ୱିଟର ଅର୍ଥାତ ଏକ୍ସରେ ଏହି ଭାରତୀୟ ତାରକାମାନଙ୍କର ଝଲକ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଶ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ଖୁସି କରୁଛି । ଜନ୍ ମ୍ୟାକଲାଫ୍ଲିନ୍, ଜାକିର ହୁସେନ୍, ଶଙ୍କର ମହାଦେବନ, ଭି ସେଲଭାଗଣେଶ ଏବଂ ଗଣେଶ ରାଜଗୋପାଲନଙ୍କ ମିଳିତ ପ୍ରଯୋଜନାରେ ନିର୍ମିତ ‘ଶକ୍ତି’ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ଗ୍ରାମି ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲା। ଦେଶର ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତାରକାଙ୍କ ଝଲକ ଦେଖି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଛାତି ଏହି ସମୟରେ ଗର୍ବରେ ଫୁଲି ଯାଇଛି । ସଙ୍ଗୀତ ଜଗତର ଅନ୍ୟତମ ସମ୍ମାନଜନକ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ ଗ୍ରାମି ଆୱାର୍ଡସ ଆଜି ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଶେଡୋ ଆଲୋନ୍ ଏବଂ ଫିଲ୍ ସମେତ ଅନେକ ଗୀତ ମନୋନୀତ ହୋଇଛି। ନାମାଙ୍କନ ତାଲିକାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଗୀତ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    31.9 ° C
    31.9 °
    31.9 °
    28 %
    3.7kmh
    98 %
    Mon
    34 °
    Tue
    35 °
    Wed
    36 °
    Thu
    35 °
    Fri
    36 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ