Sunday, April 21, 2024
30.3 C
Odisha

    ସିନ୍ଦେ, ଫଡନବୀସ ଓ ଅଜିତଙ୍କୁ ରାତ୍ରଭୋଜନ ପାଇଁ ଡାକିଲେ ଶରଦ ପାଓ୍ବାର

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ମୁମ୍ବାଇ: ଲାଗୁଛି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ପୁଣି ଏକ ରାଜନୈତିକ ହଟଚମଟ ଚେଷ୍ଟାରେ ଅଛନ୍ତି ପୁରୁଖା ନେତା ଶରଦ ପାଓ୍ବାର । ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଉଭୟ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସ ଏବଂ ଅଜିତ ପାୱାରଙ୍କୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ ରେ ବାରାମତୀସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ମୋହନବାଗ ବାସଭବନରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି।
    ଏଥିପାଇଁ ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସିନ୍ଦେ, ଡେପୁଟି ସିଏମ୍ ଅଜିତ ପାୱାର ଏବଂ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେଙ୍କୁ ଲେଖିଥିବା ଚିଠିରେ ଶରଦ ପାୱାର କହିଛନ୍ତି, “ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର, ୦୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୪ରେ ଏକ ସରକାରୀ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ବାରାମତୀ ଆସିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ସେହିଦିନ ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ, ବିଦ୍ୟାନଗରୀ, ବାରାମତୀ ପଡ଼ିଆରେ ମହାରୋଜଗାର ମେଳା ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି। ମୁଁ ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ସଭାପତି, ସଂଗଠନର ସଭାପତି ଭାବରେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଷ୍ଠାନର କ୍ୟାମ୍ପସରେ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ।

    ସେ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଯେ ଆପଣ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବାରାମତୀ ସହରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ବାରାମତୀସ୍ଥିତ ମୋ ବାସଭବନ ‘ଗୋବିନ୍ଦବାଗ’ରେ ଆତିଥେୟତା ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଡାକିସାରିଛି। ଦୟାକରି ନମୋ ମହାରୋଜଗାର ମେଳା ପରେ ଅନ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଆସନ୍ତୁ । ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ଏହି ନିମନ୍ତ୍ରଣକୁ ଦୟାର ସହ ଗ୍ରହଣ କରିବେ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    few clouds
    30.3 ° C
    30.3 °
    30.3 °
    39 %
    2.1kmh
    24 %
    Sat
    30 °
    Sun
    41 °
    Mon
    42 °
    Tue
    40 °
    Wed
    42 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ