Tuesday, July 23, 2024
24.5 C
Odisha

    ଗାଜିଆବାଦରେ ମହିଳା ଚେଞ୍ଜିଂ ରୁମରୁ ମିଳିଲା ଲୁକ୍କାୟିତ କ୍ୟାମେରା, ପୂଜକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଗାଜିଆବାଦର ମୁରାଦନଗରର ଗଙ୍ଗା କେନାଲ ନିକଟରେ ଥିବା ମହିଳା ଚେଞ୍ଜିଂ ରୁମ୍‌ରୁ ଏକ ଲୁକ୍କାୟିତ କ୍ୟାମେରା ମିଳିଛି। ନିଜ ଫୋନରେ ଏହି ଲୁକ୍କାୟିତ କ୍ୟାମେରାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ ଦେଖୁଥିବା ଜଣେ ପୂଜକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

    ପୋଷାକ ବଦଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣେ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏହି କ୍ୟାମେରାକୁ ଠାବ କରିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଗଙ୍ଗା କେନାଲ ନିକଟରେ ଥିବା ମନ୍ଦିରରେ ସ୍ନାନ କରିବା ପରେ ଭକ୍ତମାନେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିଥାନ୍ତି। ଏନେଇ ମହିଳା ଜଣକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଏତଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

    ପୁଲିସ ଡେପୁଟି କମିସନର (ଦେହାଟ) ବିବେକ ଚାନ୍ଦ ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଠାରେ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତି ସମ୍ପନ୍ନ କରୁଥିବା ପୂଜକ ମୁକେଶ ଗୋସ୍ୱାମୀ ମହିଳା ଚେଞ୍ଜିଂ ରୁମ୍‌ରେ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ତଦନ୍ତ ପରେ ମହିଳା ଚେଞ୍ଜିଂ ରୁମ୍‌ରେ ଏକ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲାଗିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ପୂଜକଙ୍କ ଫୋନ୍‌ ସହ ଡିସପ୍ଲେ ସଂଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା।

    ବିବେକ ଚାନ୍ଦ ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁକେଶ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମରେ ପୂର୍ବରୁ ୪ଟି ମାମଲା ରହିଛି ଏବଂ ସେ ଏବେ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି।

    ଏତଲା ପରେ ପୁଲିସ ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନରୁ ଜବରଦଖଲ ହଟାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଯେଉଁ ଚେଞ୍ଜିଂ ରୁମ୍‌ରେ କ୍ୟାମେରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ତାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାପକ ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି।

    ପୁଲିସ ପୂଜକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳ କୋଡ୍‌ର ଧାରା ୩୫୪ (ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଅପରାଧିକ ଆକ୍ରମଣ), ୩୫୪ସି (ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ମହିଳାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖିବା କିମ୍ବା ଧରିବା), ୫୦୪ (ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଅପମାନ) ଏବଂ ୫୦ (ଅପରାଧିକ ଧମକ) ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    24.5 ° C
    24.5 °
    24.5 °
    95 %
    2kmh
    100 %
    Mon
    25 °
    Tue
    25 °
    Wed
    25 °
    Thu
    25 °
    Fri
    29 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ