Thursday, May 30, 2024
45 C
Odisha

    କଳା ରଙ୍ଗର ଘଡି ହୋଇଥାଏ ଅଶୁଭ!

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଳା ରଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଅନୁଚିତ । ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ବିବାହର ବର୍ଷକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ କଳା ରଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ବାରଣ କରାଯାଇଥାଏ । ତେବେ ପ୍ରକୃତରେ କ’ଣ କଳା ରଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଥିବା ଏସବୁ କଥା ସତ ହୋଇଥାଏ? ଆପଣଙ୍କ ଘଡ଼ିର ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ରଙ୍ଗ କଳା ଥିଲେ, ଏହା ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ କି? କଳା ରଙ୍ଗ ଶନିଦେବଙ୍କ ରଙ୍ଗ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ତେଣୁ ସାଧାରଣତଃ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ କଳା ରଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଏ । ତେବେ କଳା ରଙ୍ଗର ଘଡ଼ିକୁ ନେଇ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, କଳା ରଙ୍ଗର ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ଅଶୁଭ ହୋଇନଥାଏ । କଳା ଶନିଦେବଙ୍କ ରଙ୍ଗ ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଶନି ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିଛନ୍ତି, ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ମାନେ ମଧ୍ୟ କଳା ରଙ୍ଗର ଫିତା ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଅନେକ ଥର ଆମକୁ ନୀଳ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କିଛି ଦୃଶ୍ୟମାନ ରତ୍ନ ପିନ୍ଧିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କଳା ରଙ୍ଗର ଚାପ ସହିତ ଘଣ୍ଟା ପିନ୍ଧିବାକୁ କୁହାଯାଏ । କଳା ରଙ୍ଗ ଶନିଦେବଙ୍କ ରଙ୍ଗ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ତେଣୁ ସାଧାରଣତଃ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ କଳା ରଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଏ । ତେବେ କଳା ରଙ୍ଗର ଘଡ଼ିକୁ ନେଇ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, କଳା ରଙ୍ଗର ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ଅଶୁଭ ହୋଇନଥାଏ । କଳା ଶନିଦେବଙ୍କ ରଙ୍ଗ ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଶନି ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିଛନ୍ତି, ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ମାନେ ମଧ୍ୟ କଳା ରଙ୍ଗର ଫିତା ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଅନେକ ଥର ଆମକୁ ନୀଳ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କିଛି ଦୃଶ୍ୟମାନ ରତ୍ନ ପିନ୍ଧିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    scattered clouds
    45 ° C
    45 °
    45 °
    15 %
    3kmh
    25 %
    Thu
    45 °
    Fri
    46 °
    Sat
    43 °
    Sun
    42 °
    Mon
    45 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ