Saturday, June 22, 2024
27.1 C
Odisha

    ସଲମାନ ଖାନ୍ ପରଦାରେ ଚୁମ୍ବନ ନ ଦେବାର ଶପଥ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ କି, ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅବା କାହା ପାଇଁ ନିଜ ମତ ବଦଳାଇଥିଲେ?

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ମୁମ୍ବାଇ: ଯେତେବେଳେ ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଖାନ୍ ସଲମାନ ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି କରନ୍ତି, ସେ ନିଜ କଥା ମଧ୍ୟ ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ମୁଖରୁ ସଭିଏଁ ଅନେକ ଥର ଏହି ସଂଳାପ ଶୁଣିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ଏବଂ ନିଜେ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି ।

    ବାସ୍ତବରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ବହୁତ ସଚେତନ। ସଲମାନ ଖାନ୍ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମ୍ମୁଖ ଅନେକ ଥର ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପରଦାରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କେବେ ଚୁମ୍ବନ ଦେବେ ନାହିଁ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥାନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିକୁ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ଏହା ଶୁଣି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ କାରଣ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଲମାନ ଖାନ୍ ପରଦାରେ କୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇ ନାହିଁ। ଯଦିଓ ସେ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିବାର ଖବର ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥିଲା। ସଲମାନ ଖାନ୍ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଠାରୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାକୈଫଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଏକ ସମୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ଅବଶ୍ୟ, ପରଦାରେ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବାବେଳେ ସଲମାନ କେବେହେଲେ ନିଜର ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରି ନାହାନ୍ତି।

    କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସଲମାନ ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ। ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋରେ ଏହାର ପ୍ରମାଣ ଅଛି। ଏହି ଫଟୋରେ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କିମ୍ବା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନୁହଁନ୍ତି। ତେବେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠେ ଯେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଏ, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଏପରି କରିଥିଲେ। ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି କରିସ୍ମା କପୁର।

    ଫଟୋ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଭାଇରାଲ ପୋଷ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସଲମାନ ଖାନ୍ ୧୯୯୬ ମସିହାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଜିତ୍’ରେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ତେବେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ସଲମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଏକ ଚୁମ୍ବନ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। କରିସ୍ମା ମୁହଁ ବୁଲାଇ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଗାଲକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, କିଛି ୟୁଜର ମଜା କରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଧହୁଏ ଚୁମ୍ବନ ଭଲ ନ ଥିଲା ଏବଂ ଭାଇଜାନ୍ ଡରି ଯାଇଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ବୋଧହୁଏ ସେ ‘ନୋ କିସିଂ ପଲିସି’ ଆପଣେଇଥିଲେ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    27.1 ° C
    27.1 °
    27.1 °
    83 %
    1.7kmh
    100 %
    Sat
    28 °
    Sun
    35 °
    Mon
    35 °
    Tue
    36 °
    Wed
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ