Friday, June 14, 2024
28.6 C
Odisha

    ଫେସବୁକ୍ ଆଣିଲା ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍ ଭଳି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ, ଏଚଡି ଫଟୋ-ଭିଡିଓ ପଠାଇବା ହେବ ସୁବିଧା

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜିର ସମୟରେ, ପରସ୍ପରକୁ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପଠାଇବାର ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଏହା ସହିତ ଏଚଡି ଗୁଣବତ୍ତାରେ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ପାଇଁ ଚାହିଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଗୁଡ଼ିକର ଗୁଣବତ୍ତା ଖରାପ ହେବାକୁ କେହି ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏଚଡି ଗୁଣବତ୍ତା ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପଠାଇବାକୁ ବିକଳ୍ପ ଦେଉଛନ୍ତି।
    ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯୋଗୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ୧୦୦ ଏମବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫାଇଲ ପଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।ସମ୍ପ୍ରତି, ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍ ଏଚଡି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପଠାଇବାକୁ ବିକଳ୍ପ ଦେଇଛି । ଏହା ପରେ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍ ମାଲିକାନା କମ୍ପାନୀ ମେଟା ମଧ୍ୟ ଫେସବୁକ୍ ମେସେଞ୍ଜର ଆପରେ ଏଚଡି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପଠାଇବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଫେସବୁକ୍ ମେସେଞ୍ଜର ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ୧୦୦ଏମବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି ଫେସବୁକରେ ଏଚଡି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପଠାଯାଏ, ତା’ହେଲେ ଏହାର ଡାହାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଏଚଡି ବ୍ୟାଜ୍ ବିକଳ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

    ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍ ପରି ଫେସବୁକ୍ ମେସେଞ୍ଜରକୁ ମଧ୍ୟ ଏଚଡି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଏକ ପୃଥକ ବଟନ୍ ଦିଆଯିବ। ଯାହାକୁ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଚୟନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ତଥାପି, ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଯଦି ୟୁଜର ଏଚଡି ଗୁଣବତ୍ତାରେ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପଠାନ୍ତି, ତେବେ ଡାଟା ବ୍ୟବହାର ଅଧିକ ହେବ। ଯଦି ୟୁଜର ସାଧାରଣ ଏସଡି ଗୁଣବତ୍ତାରେ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପଠାନ୍ତି, ତେବେ ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କମ୍ ହେବ। ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟେଲିଗ୍ରାମ ୟୁଜର ୨ ଜିବି ଫାଇଲ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

    ମେଟା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏହାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ପାଦରେ ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଉପଯୋଗ କରୁଛି। ଯାହା ଫେସବୁକ୍, ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରିବ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    light rain
    28.6 ° C
    28.6 °
    28.6 °
    61 %
    2.2kmh
    100 %
    Thu
    28 °
    Fri
    39 °
    Sat
    36 °
    Sun
    40 °
    Mon
    40 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ