Sunday, April 21, 2024
30.3 C
Odisha

    ଅମ୍ବାନୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶାହାରୁଖ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଲେ, ‘ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ’

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ମୁମ୍ବାଇ: କୋଟିପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ ଅନନ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରି-ୱେଡିଂ ଇଭେଣ୍ଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ତିନି ଖାନ୍‌ ଶାହରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌, ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଏବଂ ଆମୀର ଖାନ୍‌ ମଞ୍ଚରେ ନିଜର କମାଲ ଦେଖାଇଥିଲେ। ଏବଂ ଆରଆରଆରର ଉତ୍ସାହଜନକ ଓସ୍କାର ବିଜେତା ତେଲୁଗୁ ଗୀତ ନାଟୁ ନାଟୁର ତାଳରେ ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ।
    ଜାମନଗର ସହର ନିକଟରେ ଥିବା ରିଲାଏନ୍‌ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ (ଆରଆଇଏଲ୍‌)ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ୍‌ ବିଶୋଧନାଗାର ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଆବାସିକ ଟାଉନସିପ୍‌ରେ ରବିବାର ସକାଳେ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ମଞ୍ଚକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ।
    ଶାହାରୁଖ, ସଲମାନ ଏବଂ ଆମୀରଙ୍କୁ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କରିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଯେତେବେଳେ ଆରଆରଆର ଷ୍ଟାର ରାମ ଚରଣଙ୍କ ସହାୟତାରେ ନାଟୁ ନାଟୁର ଆଇକନିକ ହୁକ୍‌ ଷ୍ଟେପକୁ ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ମିଳିତ ତାରକା ଶକ୍ତିର ଏକ ଛୋଟ ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

    ସଲମାନ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରି ମୁଜସେ ଶାଦି କରୋଗିର ହିଟ୍‌ ଗୀତ ‘ଜିନେ କେ ହୈ ଚାର ଦିନ’ରୁ ଆମୀର ଏବଂ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଷ୍ଟେପ୍‌ କପି କରି ଟାଓ୍ଵାଲ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍‌ସ ମୁଭ୍‌ କରିଥିଲେ। ପରେ ପରେ ଆମୀର ଏବଂ ଶାହାରୁଖ ନିଜ ଗୀତ ମସ୍ତି କି ପାଠଶାଳା (ରଙ୍ଗ ଦେ ବାସନ୍ତୀ) ଏବଂ ଚୈୟାଁ ଚୈୟାଁ (ଦିଲ ସେ) ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ତିନିଜଣ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଖାନମାନେ ନାଟୁ ନାଟୁର ହିନ୍ଦୀ ସଂସ୍କରଣ ନାଚୋ ନାଚୋରେ ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ସିଗ୍ନେଚର ଓପନ୍‌ ଆର୍ମ୍‌ସ ପୋଜ୍‌କୁ ରିକ୍ରିଏଟ୍‌ କରିଥିଲେ।

    ମଞ୍ଚରେ ଶାହାରୁଖ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ‘ତିନ୍‌ ଦେବୀଆଁ’ ପରିଚୟ ଦେବା ସମୟରେ ‘ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ।: ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ର ମାତା କୋକିଲାବେନ୍‌ (ଧୀରୁଭାଇ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ), ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦଲାଲ (ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ମା’) ଏବଂ ଦେବଯାନୀ ଖିମ୍‌ଜୀ (ମର୍ଚଣ୍ଟଙ୍କ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ପତ୍ନୀ)ଙ୍କୁ ତିନ୍‌ ଦେବୀଆଁ ବୋଲି ସମ୍ବାଧନ କରିଥିଲେ ଶାହାରୁଖ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    few clouds
    30.3 ° C
    30.3 °
    30.3 °
    39 %
    2.1kmh
    24 %
    Sat
    30 °
    Sun
    41 °
    Mon
    42 °
    Tue
    40 °
    Wed
    42 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ