Tuesday, July 23, 2024
24.5 C
Odisha

    ମିଳିଲା ଜେପି ନଡ୍ଡାଙ୍କ ଚୋରି ଫର୍ଚୁନର କାର, ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ୧୫ ଦିନରେ ୯ ସହର ବୁଲୁଥିଲେ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡାଙ୍କ ଚୋରି କାରକୁ ୧୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ପୋଲିସ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି। ନଡ୍ଡାଙ୍କର ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ନମ୍ବର ଥିବା ଫର୍ଚୁନର କାର ବନାରସରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଚୋରି ପରେ କାରକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ୧୫ ଦିନରେ ୯ ଟି ସହରରେ ବୁଲିଥିଲେ ବୋଲି ପୁଲିସ୍ କହିଛି।କାରରେ ସାଂସଦଙ୍କର ଏକ ଷ୍ଟିକର ଥିଲା, ତେଣୁ ଏହାର ଅପବ୍ୟବହାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିଲା। ପୁଲିସ୍ କାର୍ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ବଡକଲର ସହିଦ ଏବଂ ଶିବନ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସହିଦ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଫରିଦାବାଦକୁ କାରରେ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରି ପାରିବ ନାହିଁ। ସେ ବଡକଲରେ ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟ ବଦଳାଇଥିଲେ।ଅଭିଯୁକ୍ତ ସହିଦ ଦିଲ୍ଲୀର ମୈଦାନଗଢ଼ି ପୁଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ଦ୍ବାରା ଘୋଷିତ ଜଣେ ଅପରାଧୀ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୬୦ ରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। କାର ଚୋରି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସାନା ଏବଂ ଜ୍ବାଇଁ ଫାରୁକଙ୍କୁ ବରେଲି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

    ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯ ରେ କାରର ଡ୍ରାଇଭର କାର ସର୍ଭିସିଙ୍ଗ୍ କରିବା ପରେ ଖାଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ କ୍ରେଟା କାରରେ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ କାରଟିକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ସ୍କାନ କରିଥିଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରୁ ଗାଡି ନେଇ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଆଡକୁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ।

    ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ରାସ୍ତାରେ ଫର୍ଚୁନର କାରର ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଆଲିଗଡ, ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖେରୀ, ବରେଲି, ସୀତାପୁର ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଦେଇ ବାରାଣାସୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    24.5 ° C
    24.5 °
    24.5 °
    95 %
    2kmh
    100 %
    Mon
    25 °
    Tue
    25 °
    Wed
    25 °
    Thu
    25 °
    Fri
    29 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ