Friday, June 14, 2024
28.6 C
Odisha

    ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ପ୍ରଜ୍ବଳ ରେବନ୍ନା, କର୍ଣ୍ଣାଟକ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କର୍ଣ୍ଣାଟକର ହାସନରୁ ସାଂସଦ ପ୍ରଜ୍ୱାଲ ରେଭାନ୍ନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର କଂଗ୍ରେସ ସରକାରଙ୍କ ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରଜ୍ୱଲ ରେଭନ୍ନାଙ୍କୁ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ି ଏଭଳି କାମ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ବଡ଼ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ରାମପ୍ପା ତିମ୍ମାପୁର। ସେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି । ରାମପ୍ପା ତିମ୍ମାପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଜ୍ୱଲ ରେଭନ୍ନା ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଦେଶରେ ଏଭଳି ମନ୍ଦ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆମେ କେବେ ଦେଖିନାହୁଁ। ବୋଧହୁଏ ସେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗିନିଜ ରେକର୍ଡ କରିବେ । ମହିଳାମାନେ କୃଷ୍ଣ ଭଗବାନଙ୍କ ସହ ଭକ୍ତିର ସହ ରହୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେପରି ନୁହେଁ, ବୋଧହୁଏ ପ୍ରଜୱାଲ ରେବନ୍ନା ସେମାନଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ”

    ରାମପ୍ପା ତିମ୍ମାପୁରଙ୍କ ଏହି ବୟାନ ଏକ ନୂଆ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବୟାନକୁ ସେମାନେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ଦେବତାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଥିବାରୁ ରାମାପ୍ପାଙ୍କୁ ହଟାଇବାକୁ ଜଣେ ବିଜେପି ନେତା ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    light rain
    28.6 ° C
    28.6 °
    28.6 °
    61 %
    2.2kmh
    100 %
    Thu
    28 °
    Fri
    39 °
    Sat
    36 °
    Sun
    40 °
    Mon
    40 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ