Saturday, June 22, 2024
27.1 C
Odisha

    ଆସନ୍ତା ୬ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଦେଶରେ ବଡ ରାଜନୈତିକ ଭୂକମ୍ପ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି: ମୋଦୀ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    କୋଲକାତା: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆଜି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ବିରୋଧୀ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ ସହଯୋଗୀ ଦଳ ଉପରେ କଡା ଆକ୍ରମଣ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୁନ୍ ୪ ପରେ ଆସନ୍ତା ୬ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଦେଶରେ ଏକ ବଡ଼ ରାଜନୈତିକ ଭୂକମ୍ପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |ପରିବାର ଭିତ୍ତିକ ଦଳଗୁଡ଼ିକ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବେ | ସେମାନଙ୍କର କର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଥକି ଯାଇଛନ୍ତି। ଦେଶ କେଉଁ ଆଡେ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହି ଦଳ କେଉଁ ଆଡେ ଯାଉଛନ୍ତି ତାହା ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ମଥୁରାପୁରରେ ଏକ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଅନୁପ୍ରବେଶକୁ ନେଇ ଟିଏମସିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମାରୁ ଅନୈତିକ ଅନୁପ୍ରବେଶକୁ ଅନୁମତି ଦେଇ ଟିଏମସି ଜାତୀୟ ସୁରକ୍ଷାକୁ ଦୁର୍ବଳ କରୁଛି |

    ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାର ଏବଂ ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ଦଖଲ କରୁଛନ୍ତି | ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମାନ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜନସଂଖ୍ୟା ବଦଳିଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ସାରା ଦେଶ ଚିନ୍ତିତ ଅଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟିଏମସି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବେଆଇନ ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି କିନ୍ତୁ ମତୁଆ ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କୁ ରୁହନ୍ତୁ ବୋଲି ଚାହୁଁନାହିଁ। ଭୋଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କର ତୁଷ୍ଟିକରଣ ପାଇଁ ଟିଏମସି ସିଏଏକୁ ବିରୋଧ କରୁଛି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ନାଗରିକତ୍ୱ ଦିଆଯିବ, ଏହା ହେଉଛି ମୋଦୀଙ୍କ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    27.1 ° C
    27.1 °
    27.1 °
    83 %
    1.7kmh
    100 %
    Sat
    28 °
    Sun
    35 °
    Mon
    35 °
    Tue
    36 °
    Wed
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ