Wednesday, July 24, 2024
24.1 C
Odisha

    ନିତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ରାମାୟଣରେ ନଜର ଆସିବେ ରାକୁଲ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନିତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରାମାୟଣକୁ ନେଇ ଏବେ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି | ଫିଲ୍ମର କାଷ୍ଟିଂକୁ ନେଇ ଅନେକ ତାରକାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଏହି ସିନେମାରେ ମାତା ସୀତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ସାଇ ପଲ୍ଲଭି ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ହନୁମାନ ଭୂମିକାରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ, ଲାରା ଦତ୍ତ କୈକେୟୀ ଏବଂ ଯଶଙ୍କୁ ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏଥି ସହିତ, ନିକଟରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ବିଭୀଷଣ ଭୂମିକା ପାଇଁ ବିଜୟ ସେଥୁପତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଆଉ ଏକ ଅପଡେଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ନିର୍ମାତାମାନେ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି | ନିର୍ମାତାମାନେ ରାମାୟଣରେ ସୁପର୍ଣ୍ଣଖା ଭୂମିକା ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୁପର୍ଣ୍ଣଖା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚରିତ୍ର ହୋଇଥିବାବେଳେ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ନୀତୀଶ ତିୱାରୀ ଏବଂ ରାକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଭୂମିକା ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରାକୁଲପ୍ରୀତଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାରଣ ସୁପର୍ଣ୍ଣଖା କାରଣରୁ ରାବଣ ଏବଂ ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

    ସୂଚନାନୁସାରେ, ରାକୁଲପ୍ରୀତ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ଲୁକ୍ ଟେଷ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ସବୁ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ରାକୁଲଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେବ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ରାକୁଲ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ସାଇ ପଲ୍ଲଭିଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏଥିସହ ସନି ଦେଓଲ ମେ’ରେ ତାଙ୍କର ସୁଟିଂ କରିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୟଶ ଜୁଲାଇରୁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ୍ ୨୦୨୫ରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି |

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    24.1 ° C
    24.1 °
    24.1 °
    90 %
    5kmh
    100 %
    Wed
    24 °
    Thu
    26 °
    Fri
    25 °
    Sat
    27 °
    Sun
    31 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ