Sunday, July 21, 2024
26.7 C
Odisha

    ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଉତ୍ସବ ଅବସରରେ ବିନ୍ଧ୍ୟ କଲେକ୍‌ସନର ଶୁଭାରମ୍ଭ କଲେ ଦିଶା ପଟାନୀ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତର ଅଗ୍ରଣୀ ଗହଣା ବ୍ରାଣ୍ଡ ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାରେ ବିନ୍ଧ୍ୟ କଲେକ୍‌ସନ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛି।  ଏହାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ‘ଜୁଏଲ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ କଲେକ୍ସନ ସିରିଜର ନବମ, ବିନ୍ଧ୍ୟ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସମୃଦ୍ଧ କଳାତ୍ମକ ପରମ୍ପରାରୁ ପ୍ରେରିତ । ଫ୍ୟାସନ ଆଇକନ୍ ତଥା ବଲିଉଡ୍ ଡିଭା ଦିଶା ପଟାନୀ ବାରଣାସୀର ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଷ୍ଟୋରରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉତ୍ସବ କଲେକସନ ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛନ୍ତି ।

    ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲସର ସିଇଓ ସୁନୀଲ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି, “ଚଳିତ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାରେ ବିନ୍ଧ୍ୟ କଲେକ୍‌ସନର ଉନ୍ମୋଚନ ଭାରତର ବିବିଧ ସାଂସ୍କୃତିକ ଐତିହ୍ୟକୁ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଆମର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାକୁ ଦର୍ଶାଉଛି । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସମୃଦ୍ଧ ପରମ୍ପରାରୁ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଏହି ସଂକଳନ ଆମର ‘ଜୁଏଲ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ସିରିଜ୍ ର ନବମ ଏବଂ ଭାରତୀୟ କଳା ଓ କାରିଗରୀ ପ୍ରଦର୍ଶନର ପ୍ରମାଣ ହୋଇପାରିଛି ।”

    ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଅଳଙ୍କାର କିଣିବା ପାଇଁ ଆଦର୍ଶ ଅବସର, କାରଣ ଏହା ସୁଖ ଓ ସମୃଦ୍ଧିର ପ୍ରତୀକ ଏବଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆମେ ଆମ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବିନ୍ଧ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ ମାଧ୍ୟମରେ ଘରେ ସମୃଦ୍ଧି ଆଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଅନନ୍ୟ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରୁଛୁ । ଏହି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସଂଗ୍ରହ କେବଳ ସମୃଦ୍ଧି ଓ ସୁନ୍ଦରତାର ପ୍ରତୀକ ନୁହେଁ ବରଂ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଏବଂ ଆମ ବ୍ରାଣ୍ଡ ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସର ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ କଳାତ୍ମକ ଭାବନାର ପ୍ରତୀକ ।

    ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନୀ ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲସର ବାରଣାସୀ ଷ୍ଟୋରରେ ଏହି କଲେକ୍ସନକୁ ଉନ୍ମୋଚନ କରିବା ଅବସରରେ ନିଜର ଉତ୍ସାହ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଅବସରରେ କହିଛନ୍ତି “ଏହି ସଂକଳନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଂଶ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସମୃଦ୍ଧ ସାଂସ୍କୃତିକ ଐତିହ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦାକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରୁଥିବା ଏକ କଳାକୃତି । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ, ମୁଁ ହୀରା ହାର ଡିଜାଇନକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରେ, ଏହାର ଡିଜାଇନ ଗୁଡ଼ିକ ଉଜ୍ଜୈନର ବିଭିନ୍ନ ମନ୍ଦିରର ଉପାଦାନ ଗୁଡ଼ିକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ମିଶ୍ରଣ କରେ ଏହା କେବଳ ଅଳଙ୍କାର ନୁହେଁ; ଏହା ପରମ୍ପରା ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରତୀକ ଯାହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୋଷାକରେ ରହିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ ।”

    ସଠିକତାର ସହ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ବିନ୍ଧ୍ୟ ସଂଗ୍ରହରେ ସୁନା ଓ ହୀରା ପ୍ରଜାତିରେ ଉପଲବ୍ଧ ସୁକ୍ଷ୍ମ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଚୋକରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜଟିଳ ଭାବରେ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଥିବା ଚୁଡ଼ି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଅଳଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି । ବିନ୍ଧ୍ୟ କଲେକ୍ସନ ଏବେ ସମସ୍ତ ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଷ୍ଟୋରରେ ଉପଲବ୍ଧ ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    26.7 ° C
    26.7 °
    26.7 °
    88 %
    2.7kmh
    100 %
    Sun
    27 °
    Mon
    27 °
    Tue
    25 °
    Wed
    24 °
    Thu
    24 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ