Tuesday, February 27, 2024
25.2 C
Odisha

    ମୋଦିଙ୍କ ଭିଜିଟ ପରେ ଲାକ୍ଷାଦ୍ୱୀପରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପ୍ରବଳ ଭିଡ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ମାଲଦ୍ୱୀପ ଗସ୍ତକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଉପୁଜିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଆଉ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମେକ ମାଇ ଟ୍ରିପ କହିଛି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ନିକଟରେ ଲାକ୍ଷାଦ୍ୱୀପ ଗସ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଦ୍ୱୀପପୁଞ୍ଜରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି। ଅନଲାଇନ ଟ୍ରାଭେଲ କମ୍ପାନୀ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି ଯେ ୟୁନିଅନ ଟେରିଟୋରୀ ପାଇଁ ଅନ-ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସର୍ଚ୍ଚରେ ୩,୪୦୦ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି। ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲାକ୍ଷାଦ୍ୱୀପ ଗସ୍ତକୁ ପରିହାସ କରୁଥିବା ମାଲଦ୍ୱୀପ ରାଜନେତାଙ୍କ ଉପରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିବା ପରେ ଏହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ସୋମବାର ପୂର୍ବରୁ, ଭାରତୀୟ ଅନଲାଇନ ଟ୍ରାଭେଲ ଏଜେନ୍ସି ଇଜମାଇଟ୍ରିପ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ଯେ ବିବାଦ ପରେ ମାଲଦ୍ୱୀପକୁ ସମସ୍ତ ବିମାନ ବୁକିଂ ବାତିଲ କରିଦେଇଛି।
    ସୋମବାର ସକାଳେ ଟୁଇଟରରେ EaseMyTrip ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ନିଶାନ୍ତ ପିଟି ଲେଖିଥିବା ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ‘ଆମ ଦେଶ ସହ ଏକତା’ ନିଆଯାଇଛି। ନିଶାନ୍ତ ପିଟି ଏକ୍ସରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ଦେଶ ସହ ଏକତା ଅନୁଯାୟୀ, EaseMyTrip ମାଲଦ୍ୱୀପକୁ ସମସ୍ତ ବିମାନ ବୁକିଂକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛି।
    ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମୋଦିଙ୍କ ଉପରେ ମାଲଦ୍ୱୀପ ନେତାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ପରେ #BoycottMaldives ଭାରତରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ମାଲଦ୍ୱୀପ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଭାରତରୁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ମାଲଦ୍ୱୀପ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି । ଏବେ ଲୋକମାନେ ଲାକ୍ଷାଦୀପ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    broken clouds
    25.2 ° C
    25.2 °
    25.2 °
    60 %
    2.9kmh
    78 %
    Tue
    27 °
    Wed
    33 °
    Thu
    34 °
    Fri
    35 °
    Sat
    36 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ