Saturday, June 22, 2024
27.1 C
Odisha

    ମୁସଲିମ ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ମୋଦୀଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ୍

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    କୋଲକାତା: ମୁସଲିମ ଆରକ୍ଷଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସୋମବାର କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ଘେରିଛନ୍ତି । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଝାରଗ୍ରାମରେ ଏକ ରାଲିରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ମୁସଲମାନ ସଂରକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ତାଙ୍କ ସରକାର ଗଠିତ ହୁଏ ତେବେ ସେ ଓବିସି କୋଟା ହ୍ରାସ କରି ମୁସଲମାନମାନଙ୍କୁ ସଂରକ୍ଷଣ ଦେବେ ବୋଲି ଖୋଲାଖୋଲି କହୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ନିଶ୍ଚିତ କରୁଛି ଯେ ସେ କାହାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।
    ପ୍ରକୃତକଥା ହେଉଛି କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ମୁସଲମାନ ସଂରକ୍ଷଣ କଥା କହୁଛନ୍ତି। ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଝାରଗ୍ରାମରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ତାଙ୍କ ରାଲିରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କଂଗ୍ରେସ ର ରାଜକୁମାରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି । ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର, ଦୟାକରି ମୋ କଥା କୁ ବିଚାର କରନ୍ତୁ । ଏହି ଭିଡିଓଟି ୧୧-୧୨ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା। ଏହା ହେଉଛି କଂଗ୍ରେସ ର ରାଜକୁମାରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ । ଏହି ଭିଡିଓରେ କଂଗ୍ରେସ ର ରାଜକୁମାର ଖୋଲାଖୋଲି କହୁଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ମୁସଲମାନମାନଙ୍କୁ ସଂରକ୍ଷଣ ଦେବ ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    27.1 ° C
    27.1 °
    27.1 °
    83 %
    1.7kmh
    100 %
    Sat
    28 °
    Sun
    35 °
    Mon
    35 °
    Tue
    36 °
    Wed
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ