Saturday, June 22, 2024
27.1 C
Odisha

    ଯେବେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ ଖସିପଡିଥିଲେ ଅଙ୍କିତା

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ମୁମ୍ବାଇ: ଟେଲିଭିଜନର ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଅନ୍ୟତମ | ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ଏଥର ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୭ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ତେବେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବୀର ସାବରକର ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସମୟରେ ଅଙ୍କିତା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ କଥା ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛନ୍ତି | ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରର ବାସିନ୍ଦା। ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର କରିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଙ୍କିତା ମୁମ୍ବାଇର ବର୍ଷାକୁ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ | ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମୁମ୍ବାଇର ବର୍ଷାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ବି ମୁମ୍ବାଇରେ ବର୍ଷା ହୁଏ, ସେ ଏହାକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି | ସେହିପରି ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ କେବେ ମୁମ୍ବାଇର ଲୋକାଲ ଟ୍ରେନ୍ କିମ୍ବା ବସ୍ ରେ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି କି? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଟ୍ରେନକୁ ବହୁତ ଭୟ କରନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ତାଙ୍କ ଭୟର କାରଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି- ମୁଁ ଟ୍ରେନକୁ ବହୁତ ଡରେ କାରଣ ମୁଁ ଥରେ ଟ୍ରେନରୁ ଖସି ପଡିଥିଲି | ମୁଁ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲି | ମୁଁ କିଛି ଚିନ୍ତା ନକରି ଟ୍ରେନରୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲି | ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ କିପରି ବଞ୍ଚିଗଲି |ତାହା ମୋର ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଶେଷ ଟ୍ରେନ୍ ଅନୁଭୂତି ଥିଲା | ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି କାରଣରୁ ମୋତେ ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଭୟ ଲାଗେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ମୁଁ ଟ୍ରେନରେ କେବେ ଯାତ୍ରା କରିନାହିଁ |

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    27.1 ° C
    27.1 °
    27.1 °
    83 %
    1.7kmh
    100 %
    Sat
    28 °
    Sun
    35 °
    Mon
    35 °
    Tue
    36 °
    Wed
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ