Monday, May 20, 2024
25.1 C
Odisha

    ଓଡିଶା ବିଜେପିର ନେତାମାନେ ଦଳ ଛାଡିବା ପ୍ରସଙ୍ଗ । ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଗୋଲକ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ବୟାନ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଦଳ ଛାଡିବା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫେଇ ରଖିଛନ୍ତି ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ଉପସଭାପତି ଗୋଲଖ ମହାପାତ୍ର । ସେ କହିଛନ୍ତି କି, ବିଜେପି ଯେତେବେଳେ ରାଜ୍ୟରେ ସରକାର ଗଠନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ସେତେବେଳେ ଦଳର ନେତାମାନଙ୍କର ଆଶା ରହିବା ସ୍ୱାଭାବିକ୍ କି ସେମାନଙ୍କୁ ଦଳ ଟିକେଟ ଦେଉ । ଯେତେବେଳେ ଏହି ଆଶା ସେମାନଙ୍କ ପୁରଣ ହୋଇପାରୁନାହିଁ ସେମାନେ ଦଳ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ।ଗୋଲକ ମହାପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି କି, ଯେଉଁମାନେ ବିଜେପି ଛାଡି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ସେହିମାନେ କିଛିଦିନ ତଳେ ବିଜେଡି ବିରୋଧରେ ବୟାନ ଦେଉଥିଲେ । ଯେଉଁଦଳକୁ ଆମେମାନେ ଅଣ ଓଡ଼ିଆମାନେ ଶାସନ କରୁଛନ୍ତି, ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ସଠିକ୍ ସେବା ପହଂଚିପାରୁନାହିଁ ସେହିଦଳରେ କିଭଳି ଆଜି ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ଗୋଲକ କହୁଛନ୍ତି କି, ବିଜେପିରେ ଥାଇ ବିଜେଡିକୁ ଯେଉଁମାନେ ଗାଳି ଦେଉଥିଲେ ଓ ଆଜି ସୁଯୋଗ ଦେଖି ବିଜେଡିରେ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ସେତେବେଳେ ଠିକ୍ କହୁନଥିଲେ ବା କେବଳ ସ୍ୱାର୍ଥ କଥା ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ । ସେମାନେ କେବେ ବି ଦଳ, ମାଟି ଓ ଦେଶ କଥା କେବେ ଚିନ୍ତା କରୁନଥିଲେ ବୋଲି ଗୋଲକ କହିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେଟ ବଡ ହେଲେ ଆମ ପାଇଁ ଦେଶ ଓ ଓଡିଶାର ବିକାଶ ବଡ । କୌଣସି ବିଜେପି ନେତାଙ୍କର ସତ୍ତା ପ୍ରାପ୍ତିର ଲକ୍ଷ୍ୟ ନାହିଁ । ଲୋକଙ୍କୁ ସୁଶାସନ ଯୋଗାଇବା କେବଳ ବିଜେପିର ଦାୟିତ୍ୱ ।ଗୋଲକ ମହାପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି କି, ଯେଉଁମାନେ ବିଜେପି ଛାଡି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ କଥା ଛାଡନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ କାଲି ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ବିଜେଡି ବିରୋଧରେ ଲଢୁଥିଲା ଓ ଆଜି ବି ଲଢେଇ ଜାରି ରହିବ ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    clear sky
    25.1 ° C
    25.1 °
    25.1 °
    85 %
    1.8kmh
    0 %
    Mon
    41 °
    Tue
    43 °
    Wed
    42 °
    Thu
    40 °
    Fri
    38 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ