Wednesday, June 19, 2024
28.2 C
Odisha

    ଶରଦ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇସାରିଥିଲେ: ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଟେଲ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ମୁମ୍ବାଇ: ଏନସିପି ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଶରଦ ପାୱାର ବିଜେପି ସହ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କି? ଅଜିତ ପାୱାର ମଧ୍ୟ ବିଜେପି ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବା ପରେ ଏହିପରି କିଛି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କି? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଅଜିତ ପାୱାର ଦଳର ନେତା ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ କକେଇ ଏବଂ ପୁତୁରା ଦୁଇଥର ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଅଜିତ ପାୱାର ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଟେଲ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଶରଦ ପାୱାର ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୁଲାଇ ୨ ରେ ଯେତେବେଳେ ଅଜିତ ପାୱାର ଏବଂ ଆମର ମନ୍ତ୍ରୀମାନେ ଏହି ସରକାରଙ୍କ ସହ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ।ଆମେ ୧୫-୧୬ ଜୁଲାଇରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କୁ ଦୁଇଥର ଭେଟି ତାଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲୁ, ତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ତାଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଥିଲୁ। ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ। ତେବେ ଆମକୁ କେବଳ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଯାହା ଘଟୁଛି ତାହା ସୁବିଧାବାଦୀ | ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ପାୱାର ସାହେବ ମୋର ନେତା । ତାଙ୍କ ସହିତ ମୋର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | କିଛି ସମୟରେ, ସେ ଶେଷରେ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି | ୧୯୯୬ରେ ଯେତେବେଳେ ଦେବଗୌଡା ସରକାର ଥିଲା, ସେତେବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ସୀତାରାମ କେଶରୀ ସମର୍ଥନ ହଟାଇନେଇଥିଲେ | ତା’ପରେ ଦେବଗୌଡା ନିଜେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ କଂଗ୍ରେସର ନେତୃତ୍ୱ ନିଅନ୍ତୁ, ମୁଁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବି। ତେବେ ମାମଲା କେଉଁଠାରେ ଅଟକି ଗଲା? ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    overcast clouds
    28.2 ° C
    28.2 °
    28.2 °
    72 %
    2.1kmh
    100 %
    Tue
    28 °
    Wed
    38 °
    Thu
    37 °
    Fri
    34 °
    Sat
    36 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ