Monday, March 4, 2024
34.1 C
Odisha

    ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣରେ ଚମକିବ ଏହି ୪ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ହେବ। ଏହି ବର୍ଷ ପ୍ରାୟ ୩ଟି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୫ ସୋମବାରରେ ହେବ। ଏହା ସକାଳ ୧୦.୨୪ରୁ ୩.୦୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣର ସମୁଦାୟ ଅବଧି ୪ଘଣ୍ଟା ୩୬ ହେବ ମିନିଟ୍‌। ତେବେ ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଭାରତରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହା ପାଳନ ହେବ ନାହିଁ। ଅବଶ୍ୟ ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଅନେକ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ରହିଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ବିଜ୍ଞାନୀ ଡକ୍ଟର ଗୌରବ କୁମାର ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ମିଥୁନ, ସିଂହ, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ।

    ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ ଏବଂ ସଞ୍ଚୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ। ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣରୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସ୍ବପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

    ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଦିନ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଗାଈମାନଙ୍କର ସେବା କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଉଚିତ। ସିଂହ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣରେ ବିଶେଷ ସୁବିଧା ପାଇବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାର ରୋଗୀଙ୍କୁ ଫଳ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ। ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣରେ ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବା ପାଇଁ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ତେଲ ମଞ୍ଜି ସହିତ ମିଶ୍ରିତ ଜଳ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚତ। କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣରେ ଭାଗ୍ୟର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ଦୁଗ୍ଧ କିମ୍ବା ଦୁଗ୍ଧଜାତୀୟ ପଦାର୍ଥ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    broken clouds
    34.1 ° C
    34.1 °
    34.1 °
    20 %
    5kmh
    61 %
    Mon
    32 °
    Tue
    35 °
    Wed
    36 °
    Thu
    35 °
    Fri
    36 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ