Saturday, June 22, 2024
26.3 C
Odisha

    କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିବା ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କଲେ ସିଙ୍ଗର ଭିଶାଲ; କହିଲେ ଏମିତି

    ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ନେତା କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କୁ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ସିଆଇଏସଏଫର ଏକ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଚାପୁଡା ମାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ କମ୍ପୋଜର ଏବଂ ସିଙ୍ଗର ଭିଶାଲ ଦଦଲାନୀ କନେଷ୍ଟବଳ ମହିଳାଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଯଦି ସିଆଇଏସଏଫ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏ ତେବେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ।
    ଭିଶାଲ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ କେବେ ବି ହିଂସାକୁ ସପୋର୍ଟ କରେ ନାହିଁ । ହେଲେ ମୁଁ ଏହି ସିଆଇଏସଏଫ କର୍ମୀମାନଙ୍କ ରାଗର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ବୁଝିପାରୁଛି । ଯଦି ସିଆଇଏସଏଫ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଏ, ତେବେ ଏହା ସେ ଯଦି ଏହାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରୁଛି । ଜୟ ହିନ୍ଦ, ଜୟ ଯବାନ, ଜୟ କିଶାନ । ଏଥିସହ କନେଷ୍ଟବଳ କୁଲବିନ୍ଦର କୌରଙ୍କ ନିଲମ୍ବନର ରିପୋର୍ଟ ସେୟାର କରି ବିଶାଲ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ତୁମ ମାଆଙ୍କୁ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ବୋଲି କହିଥାଆନ୍ତେ ।
    ଅନ୍ୟ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯଦି କୌରଙ୍କୁ ସମୁଦ୍ରରୁ ହଟାଯାଏ ତେବେ କିଏ ବିି ମୋତେ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ । ଏଥିସହ ମୁଁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରୁଛି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଚାକିରି ମିଳିବ ।

    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର

    ପାଣିପାଗ

    Odisha
    broken clouds
    26.3 ° C
    26.3 °
    26.3 °
    85 %
    1.8kmh
    59 %
    Sat
    26 °
    Sun
    35 °
    Mon
    35 °
    Tue
    36 °
    Wed
    34 °

    ସମ୍ବନ୍ଧିତ